Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Puzsér jó vagy rossz ember,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puzsér jó vagy rossz ember, mert támogatja a "b*ziházasságot"?

Figyelt kérdés

Ő hívja így. Részletesen: Puzsér Róbert a melegekre rádióműsorokban, nyilvános estéken (pl Apu azért iszik mert te sírsz), legtöbbször bu ziként hivatkozik, így hívja őket, vagy néha homokosoknak. Az írott sajtóban amúgy a meleget, homoszexuálist használja.


Mit gondolsz arról, hogy valaki támogatja a melegházasságot és az örökbefogadást is (Puzsér) és közben simán használja szinonimaként a bu zi és homokos szavakat is a melegekre sima beszélgetések közben, hátsó, bántó szándék nélkül (Puzsér)? Szerintem ez rohadt érdekes és izgalmas kérdés.


2017. nov. 30. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint, nem lehet ilyen könnyen eldönteni hogy jó ember-e valaki vagy sem

Egy jó embernek (nevezetnek) is lehetnek rossz döntései élete során

És egy rossz embernek (nevezetnek) is lehetnek rossz és jó döntései,

Mindenkinek saját magában kell szerintem definiálni, hogy ki is számít jó embernek és ki rossznak

2017. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

En azt, hogy a bu zi-zas csak egy szohasznalat. A cselekedetek szamitanak. Inkabb bu zizzon es a tetteiben legyen tamogato, mintsem allati PC maz muge bujva gyulolkodjon.

Persze a legobb, ha nem hasznal serto szavakat valaki, de inkabb szavakkal bantson, mint tettekkel.

(Nem vagyok amugy meleg, nem erint a kerdes, de szerintem sok mindenre rahuzhato ez a kerdes, gyakorlatilag barmilyen "massagra", akar fogyatekossagra.)

2017. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a bzi abszolut nem serto szo, annyit hasznaljuk mar a barataimmal egymas kozt, szoval igy mar a tema erdekessege el is veszett.
2017. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4%
Egyértelmű, hogy rossz
2017. nov. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Túlzás volt a kérdés, hogy ettől jó vagy rossz ember-e valaki, mert csak ennyitől egyik sem lesz.


Inkább úgy fogalmazok, ez neked (nem heteró embereket kérdezek!) mennyire elfogadható, mit gondolsz róla.

2017. nov. 30. 15:04
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem melegek egymás kozt tobbet búziznak mint homofob heterok.
2017. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem lesz egy gondolattól sem jó sem rossz ember. A meleg házasság egy gondolat. Sokkal több minden kell ahhoz, hogy a jo/rossz kérdést el lehessen dönteni. És akkor is csak az vetheti rá az első követ, aki sosem csinált rosszat.


Mi a rossz?

2017. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Puzsér egy eléggé megosztó személy. A rádióműsorát nem ismerem, de az, hogy b*zizik az az ő döntése. Ettől nem lesz se jobb, se rosszabb. Az meg, hogy támogatja a melegházasságot és az örökbefogadást, kifejezetten pozitív, függetlenül attól, hogy a beszédében milyen szavakat használ.
2017. dec. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
ki az a puzsér?
2017. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Az 5-öst nem értem miért kellett lepontozni. A párommal szex közben mi is sokat használjuk a köcsög vagy bu zi szavakat.

2017. dec. 1. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!