Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol lehet ismerkedni igényes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni igényes 50-65 év közötti urakkal?

Figyelt kérdés

Budapesti helyekre és weboldalakra gondolok.

Én 25 éves bi srác vagyok, 0 homo tapasztalattal. Az 50-65 közötti mackós testalkatú férfiak jönnek be nekem. Néhány weboldalon regisztrálva vagyok, de elég zavaró, hogy 100 profilból 1-nél van rendes profilkép, a többinél vagy nincs kép vagy csak a farkáról van... Egyszer sikerült összehozni egy találkozót, de hatalmas csalódás volt, a pasi szerintem 3 napja nem fürdött és igénytelenül volt felöltözve.

Ti hol szoktatok ismerkedni, alkalmi partnert keresni?


2017. dec. 1. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalabb nem játszik nálad?mondjuk 41éves
2017. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem.
2017. dec. 1. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Most csúnya dolgot fogok mondani, az igényeseket már fiatalon lefoglalták kb 90%-ban, a maradék általában okkal szingli ilyen idősen.
2017. dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Az oregek budosek.. ritka ha meg mukodik a cerka is xd
2017. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
60+ vagyok és nem büdös
2017. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Szia.

Ápolt 63 éves vagyok és potens.

2018. aug. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem sikerült találnod valakit, nekem írhatsz! A sok hülye primitív megjegyzésre rá fogok cáfolni! 😉
2018. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!