Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sokaknál miért kizáró dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokaknál miért kizáró dolog az ismerkedésnél ha valakiről könnyen meg lehet állapítani, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Romeon nézelődök és többnyire amikor találok egy jó pasit ott van a bemutatkozásukban, hogy ha le lehet vágni, hogy meleg vagy, akkor ne is írj.
2017. dec. 5. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

Mivel a melegek férfiakat keresnek zömében szóval ha lánnyal akarnának lenni akkor azokat keresnék. De nyugi vannak akik a lányosabb fiukat kedvelik.

Én személy szerint hanyagolom az ilyen pasikat akik olyanok mint a csajok,nem vonzóak meg semmi jó nincs bennük na de egy igaz macho kigyurt szoros nagyfarku pasiba latok fantaziat.

2017. dec. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt főleg a magyar társadalom okozza, hogy "ha lányos vagy ne is írj!". Ez egy hülyeség, nem egy olyan párt láttam a metrón ahol totálisan kiviláglott ki a pasi a kapcsolatban, mert ő macsósabb volt, míg a társa inkább nőies, pedig nem affektált meg semmi, egyszerűen látszott rajta.

Ha ennyin múlna a szerelem, nem lennének szerelmes emberek a világon. Hiszen, mint látható példámból nem mindenki a külsőből indul ki és van akinek tetszik, ha valaki lányos fiú.

2017. dec. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%

Nekem mint ismerkedés / haverság nem kizáró de szexet kizárólag férfias, sármos pasival tudok elképzelni.


Találkoztam egyszer egy "sráccal" aki totál csajos volt még női táskát is hordott meg minden. Annyira csajos volt senkinek sem tűnt fel az utcán hogy nem Barbara hanem Balázs van mellettem :D

2017. dec. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert kire mondjuk azt, hogy lesüt róla, hogy meleg? Aki nőies. (Nem minden meleg pasi nőies, de a nőies pasik nagy része tényleg meleg, szóval van valóságalapja a dolognak.) Sok embernek pedig nem jönnek be a feminin férfiak. Emellett biztos vannak olyanok is, akik félnek felvállalni a szexuális orientációjukat és tartanak tőle, hogy egy ilyen pasi mellett ordítana róluk, hogy ők melegek és nem szeretné ezt.


21/F

2017. dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
Mert a 4 fal között tartom azt, hogy meleg vagyok és ha a másikkal lakáson kívül is szeretnék időt tölteni, akkor nem akarom hogy ezt az egész világ tudja már csak az miatt ránézésre, hogy milyen kinézetű ember sétál mellettem.
2017. dec. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ó, az aztán édes mindegy... ha egyszer valaki számára taszító a férfias férfi, akkor nem fog mellette sétálgatni egy példány, csak azért, hogy legyen valaki, akiről nem jön le. Vagy lányos fiú, vagy senki.


Kérdező, egyszerűen arról van szó, hogy aki ilyet kiír, az nem a lányos fiúkra bukik, hanem a férfiakra. Csak egyszerűen a lányosságot a látható melegség szinonimájaként használják.


Azért azt tegyük hozzá, hogy a lányos fiúk (genderqueer, transz...) gyakran, de nem feltétlen a fiúkhoz vonzódnak, előbb-utóbb jó nagyot esik pofára, aki ezt így gondolja. Jelentős hányaduk meg egyszerűen aszexuális. Az is megint egy olyan téma, amiről senki nem beszél, azt akkor azt hiszik, az olyan ritka dolog.

2017. dec. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezek az affektalo pasikra vonatkoznak. Akikrol hang, jaras, keztartas alapjan ordit, hogy melegek. Szerintem is undoritoak. 24/F
2017. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Van itt olyan hozzászóló aki járt már, vagy tetszenek neki az "annyira b*zis, hogy az már szörnyű" pasival?
2017. dec. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%

#8

Alapjaraton nem tetszenek az olyan pasik de egyszer ugy voltam vele hogy adok egy eselyt egy ilyen nagyon lanyos pasinak,hat 1 honapot alig birtam ki meg vegul leleptem, egyszeruen nem vonzott ugy szexualisan es igazabol sehogy se, de egy probat megert.

2017. dec. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%
#9: Akkor mondhatjuk úgyis, hogy szánalomból jártál vele?
2017. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!