Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azthiszem szerelmes vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem szerelmes vagyok egy fiúba. Volt osztálytársam. Együtt jártunk álatalánosba. Mit tegyek? Eléggé felkavar a dolog mert nem akarok meleg lenni.18f

Figyelt kérdés
ráadásul a fiú biszex és mindig amikor beszélgetünk a neten facen, olyan aranyosan és kedvesen már már felajánlóan beszél velem. Meg azt mondta hogy speciális vagyok a többi barátja közt. Mit tegyek? Eddig eltudtam nyomni de mostanában hogy újra felvettük a kapcsolatot nem.
2017. szept. 30. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Ha ő tényleg csak biszex, ne reméld, hogy viszonozni fogja az érzéseidet. Egy kalandra lennél jó neki. Egyébként szerintem kár lenne egy barátságot elrontani azzal, hogy párszor lefeküdtök egymással. A barátság többet ér. Most 18 évesen nehezen látod át ezt a helyzetet, megértem. Melegnek lenni pedig nem bűn, és ha úgy érzed, kialakul benned, ne szégyelld azt, ami vagy, azzal nagyon rosszat teszel magadnak.

Szerintem beszéld át ezzel a barátoddal, nyugodtan, hogy benned mik kavarognak, és hogy ő mit is szeretne pontosan (ne csak célozgasson hanem mondja ki mit akar) és nagyjából egyeztessétek le, megéri-e az egész. Remélem picit segíthettem:)

2017. szept. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát tévedsz mert akikkel dug azokat lekoptatja de én "speciális" vagyok vagy mi a fene és a sok szivecske amiket küld meg ilyenek....
2017. szept. 30. 01:30
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Oké, de honnan tudod, akiket lekoptatott, azoknak előtte nem volt sok szívecske?
2017. szept. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
onnan hogy 1 velem beszélte ki őket stb... 2 azt mondta velem szívesen járna ha nem lennék hetero....
2017. szept. 30. 01:51
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Fiam te nem vagy hetero
2017. szept. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Vállald fel az érzéseidet!tegyél félre minden benned rejlő kérdést!Ha megléped azt ami elég egyértelmű akkor meglátod mi lesz.Én azt szoktam mondani és nem csak a szerelemmel kapcsolatba hogy az ismeretlenbe ugrás tartogathat jó és rossz dolgokat.a jo dolgokat meg kell élni a rossz dolgokat fel kell tudni dolgozni.mindkettő hozzájárul a személyiséged értékrended gyarapitásához és mindkettőből lehet tanulni.sok sikert kivánok!
2017. szept. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!