Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk veletek is így van?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk veletek is így van? Felizgat egy olyan videó, ahol egy csapat fiú kényszerít egy másik srácot szexre?

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2017. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Én átéltem a katonaságnál. Passziv szerep, arra születtem. 6- an voltunk a körletben, 5 fiut kellett orál anal kielégítenem, ugy elfáradtam, hogy nem bírtam felmászni az emeletes ágyra. Előnyök: jól laktam gevel és 26 évesnél idősebb nem volt a besorozottak között.
2017. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zaur válasza:
100%
En imadok szopni meg csak 2 szer dugtak meg de az kicsi volt vagyok nagy faszra is csak sajna Berlinbe nem tudom hol dughatnanak meg!
2018. jan. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!