Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennél ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ebben a helyzetben? (Homoszexuális férfiak válaszát várom elsősorban. )

Figyelt kérdés

Barátaimmal beszélgettünk a párkapcsolati erőszakról, és felvetődött az a téma, hogy ki mit tenne, ha a párja kezet emelne rá.

Egyikük azt mondta ő sokkot kapna. Másikuk azt mondta egyből fogná a pasija cuccait és kidobná a lakásból.


Ti mit tennétek, ha a párotok megütne titeket?



2017. dec. 8. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
En biztos nem hagynam el, egyszeruen nem kell okot adni ra ennyi, ok okozat.
2017. dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha megüt, annak oka van.

Először ledöbbennék hogy ez a pici aranyos srác tényleg megütött.

Aztán ráeszmélnék hogy mi is történt, távoznék és hagynék mindkettőnknek időt.

Ezek után leülünk elbeszélgetni a történtekről.


Egyébként kétlem hogy ilyen történne. Ő mindig is a szende, visszafogott, feminin fiú volt, én meg a domináns és férfiasabb fél. Biztosra venném hogy ő maga is megijedne.


Ha fordítva történne ilyen (ami nem fordulhat elő >:c), hát nem tudom elképzelni mi történne...

Nem kezelné olyan nyugodtan mint én.

Tuti hogy mérgesen összepakolna és itthagyna egy időre, vagy zokogva magába roskad és elküld, vagy lesokkolódik majd bezárkózik, netán rosszabb...

2017. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én páromat lehetetlen annyira felhúzni. A hangját is ritkán emeli meg.

Ha fordítva lenne, az érdekesebb.

Azt tudni kell, hogy pszichésen, idegileg ő lényegesen gyengébb az átlagnál, ezért vele teljesen másképp kell viselkednem, mint a régebbi kapcsolataimban.

Pláne azért, mert amit tud, megtesz, hogy javuljon a helyzet.

Nos, tudom azt, hogy ami leginkább kikészíti, az az erőszak. A legkisebb erőszakos fellépésre is azonnal inadekvát módon védekezni kezd. Ő maga soha nem erőszakos, a ritka hangemelések akkor vannak, mikor valaki süketel és hangosan kell beszélnie. xD

Nagyon nehezen bízik meg emberekben, ha valakiben mégis megbízik és az illetőben meginog a bizalma, összeomlik.

Szerintem ha megütném, nem hiszem, hogy túl sokáig kellene várni komolyabb gondra.

De... Biztosra mondom, hogy azonnal elmenne tőlem, de ha ő nem, akkor én, mert nem tudnék többé tiszta lelkiismerettel a szemébe nézni.


Zárszóként: Ne higgyétek, hogy ő komolyabb védelemre, gondoskodásra szorul, ezeket a helyzeteket nagyon jól kezeli. Miután a 'vésznek' vége, utána jönnek a bajok.

31/aktív

2017. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit ellentmondásos az inadekvát védekezés és a 'jól kezeli', inkább helyesebb lenne úgy mondani, hogy magához képest jól kezeli.
2017. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Saját példám az, hogy anno a párkapcsolatomban összevesztünk a párommal, mert későn járt haza. Vagyis úgy kb, hogy:

- Jövök 9-re.

9-kor sehol senki. Felhívtam, hát elúszott a melóval majd jön 10-re.

10 órakor sehol senki. És ez így ment éjfélig is akár, mire hazavánszorgott (nem a kocsmából :D ).

Ezt olyan fél évig tűrtem, mert türelmes ember voltam.

(Manapság már max. egy hónapig tűrném el úgy vélem).


Szóval hazajött megint ilyen baromi későn. (Már tisztán látva tudom, hogy a túlmunka kompenzálás volt, és azt akarta minél később érjen haza, mert a szeretetmennyiség amit mindig rázúdítottam, megölte őt...Jó, de én voltam 20 éves, ő 40...tényleg baromi sok volt a korkülönbség.)



Na szóval, egyik nap hazaért, és akkor én már tomboltam. Nem ütöttem meg, mert egy igazi passzív nem verekszik :D (csak viccelek, akárki üthet meg akárkit, nem nemi szerepek kérdése). De ordítottam, és megfogtam a ruháját, benne volt ő maga és kilódítottam az ajtón, és jól rá is csaptam, hogy az egész folyosó beleremegett.

Aznap este nem aludt itt.


Oké, lehet ez személyiségjegy-függő is, mindketten oroszlán jegyűek vagyunk, ami a legrosszabb jegy a világon. Egyszerre hirtelen haragúak, de gyorsan le is nyugszanak.

2017. dec. 9. 07:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs az az ok, amièrt a másikat meg kellene ütni. Minden konfliktust lehet kezelni erőszakmentesen.


Ha engem megütne a párom elküldenèm a halál f**zára. Fèrfi vagyok, mèg ha uni-passzív is. Nem sokat verekedtem, de ha megütne akkor meg tudnám magam vèdeni. Utána meg szakítanèk vele, mivel elèg volt gyerekkènt az agresszív alkoholista szülőkből.

2017. dec. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először én is sokkot kapnék, de aztán hamar kidobnám a lakásból, vagy lelépnék (attól függ kinek a lakása). Az meg ki van zárva hogy én üssek meg valakit.
2017. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!