Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok, Magyarországon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, Magyarországon mikor lesz melegházasság és legális az örökbefogadás?

Figyelt kérdés

Azért ez a lista árulkodó.


A közelmúltban Ausztria, Ausztrália, Németország, Tajvan, Finnország, Málta és több kisebb autonóm sziget, tartomány területén lett legális vagy történtek meg a bevezetésére való törekvések.


[link]


Persze, most még persze alig az emberek 30-40%-a támogatja, ellenben azért látható az iránymutatás a világ egyre toleránsabb és elfogadóbb.

Egyre több olyan film jön ki, ahol kellő természetességgel mutatják be a melegeket, egyre több híresség vállalja fel, a sztereotípiák lassacskán csökkennek...


Ez a fejlettebb világ jó részén megmutatkozik.

Ki gondolta volna például, hogy talán a világ legvallásosabb országában, ahol 2011 válás sem volt, 2017-re gyakorlatilag egyetlen ellenszavazattal kerül bevezetésre a melegházasság? (Málta)


Ki gondolta volt, hogy az évekig tartó köpködés után Ausztráliában 61,6%-kal megszavazzák?


Vagy azt, hogy a mélyen katolikus Írországban, ahol 1992-ig büntették a homoszexualitást, 2015-ben népszavazáson 62%-kal megszavazzák a legalizálását?


Magyarország is el fog jutni erre a szintre. A kérdés csak az, hogy mikor? Szerintetek?


2017. dec. 9. 14:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
14%
#9 És ha szerinted "szellemileg sík hülye", akkor mi van? Kevesebbet ér a véleménye? Plusz azt állítod, hogy a kérdező szerint a magyar lakosság többsége "szellemileg sík hülye", és ez az állapot akkor változik meg, ha elfogadják a melegek házassághoz való jogát. Nem értek egyet.
2017. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

#14


Teny, hogy a kevesbe intelligens emberek kevesbe elfogadoak, ezt mar jopar kutatas kimutatta.

Jelenleg Mo Europaban a kevesbe fejlettebb regoiba tartozik, ehhez szerintem nem kell peldakat felhoznom, hogy elismerjuk, hogy igaz.

Es az orszag fejlodesehez eloszor az emberek fejeben kellene rendet tenni, hogy gondolkodjanak.

Jelenleg a lakossag tobbsege sajnos buta es megvezetheto. Azt meg nem gondolod, hogy egy tanult kozgazdasz es egy 8 osztalyos takaritono hasonloan kepes merlegelni es megertnei dolgokat? Ha ezzel nem ertesz egyet, akkor nem tudom, hol elsz.

2017. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
Meg a bzi szot sem vagy kepes helyesen leirni. Ebbol es a kommentedbol leszurheto, hogy fogalmad sincs mi az a moral es az erkolcs. Ugyhogy inkabb ne dobalozz ilyen szavakkal.
2017. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

A párom egyetemet végzett nem 3 éves alapképzést, doktori címe van és meleg.

Magas beosztásban melózik London belvárosában.

Itt senki sem érdekel, ismétlem senkit hogy a másik kivel sexel vagy él, abszolút elfogadott hogy két azonos nemű ember többet érez egymás iránt mint barátság.

Nem is tudom elképzelni hogy ez másokat hogy zavarhat.

Ami Bp-et illeti anyámék eladták a lakásukat és véletlen? két leszbi negyvenes nő vette meg...

2017. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem akkor lesz a melegházasság legalizálására esèly, ha a Fidesz nem lesz hatalmon. Ha sikerülne meggyőzni a családtagjaitokat, hogy szavazzanak pl: a momentumra. :) Akkor már jövőre lenne erre reális esèly. A választási igèretei között ez szerepel.


Szerintem 15-20 èv múlva lesz legális.


28/F

2017. dec. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%
Mert a hülye cigány Orbán ért az ország vezetéséhez?! Csak a hazudozáshoz. Attól még hogy a csapból is a Nagyarország jobban teljesít duma folyik ez még nem igaz.
2017. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
35%
Jellemző, hogy a konzervatív válaszok mind törlésre kerültek. D. Ennyire hiteles ez az oldal. D. Libsik.
2017. dec. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%
16-os vagyok. Amit írtam azt egy törölt kommentre írtam. Amúgy hajrá LMBT színes a világ, és attól hogy valaki heteró még lehet inkompetens hülye ill. egy meleg is adhat valamit a világnak amit sok heteró nem.
2017. dec. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!