Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miert van az hogy a rondabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy a rondabb fiuknak hamarabb van pasijuk?

Figyelt kérdés

Mondjuk az is lenyeges hogy a parjuk is ronda igy ertheto de azt nem ertem hogy egy rondanak hogy lehet szep baratja ? Szamomra amelyik jolnez ki es ronda a baratja az kicsit igenytelen hogy neki mindegy ki van mellette.

Nektek mi a velemenyetek errol?


2017. nov. 10. 19:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

A “rondább” fiúk általában (akár homók, akár heterók) nem bunkók.

Nincsenek maguktól eltelve, kedvesebbek. Nekik a személyiségük a megnyerő. A külső nem olyan lényeges.

Ha egy pasi akármilyen jól is néz ki, ám közben egy pokróc, nyilvánvalóan inkább elkerülik...

2017. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Nekem azt mondta, azért van velem, mert nem vagyok egy faxcibáló *ibanc.
2017. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Amugy a ronda szot nem sertesnek szantam. Csak hogy mindenki ertse a kerdest azert fogalmaztam igy.

#2

Hat szerintem a rib ancsaghoz nem feltetlen kell szepnek/nem annyira szepnek lenni. Ez elvi kerdes szerintem :)

2017. nov. 10. 21:10
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
3. Ez igaz. Csak én sem nézek ki valami jól. Ha pedig kérdezem, akkor ezt szokta mondani, meg még egy nyálasabbat, de szerintem az nagyon ciki.
2017. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#4

Kivancsiva tettel :) biztos nem olyan ciki az lehet inkabb aranyos.

2017. nov. 10. 21:39
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Az első válaszolóval 100%-ban egyetértek...

Annál jobban nem lehet megválaszolni ezt a kérdést!

38/F/Bi/BPi...

2017. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Azért, mert a "rondáb" fiúk elég nagy részének van normális személyisége, olyan ember akivel szívesen van együtt valaki.

Például te ezzel a kérdéssel kb el is ástad magadat. Látom pár sorból, hogy üres vagy belül.


Egy kapcsolatra meg nem az számít, hogy hogy nézel ki. Oké, ha csak szexeltek párszor az más, de egy tartós kapcsolathoz belső összhang kell és nem az, hogy k..va jó pasi legyen valaki.


Amúgy meg az, hogy ki hogy néz ki baromi relatív, mindenkinek más jön be.

2017. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Van egy örök közmondása nagyapámnak...

Aki kell az kell, nem azért mert olyan amelyin annak ellenére, hogy bámrilyen!


Nekem pl a kinézet az első, ha nem jön be, ha nem elég csinos, nemít a típusom akkor még egy kávéra sem ültem le vele, minek beszélgessek olyannal akivel nem akarok dugni, vagy egyszerűen hányingerem van a kinézetétől.

Egy kapcsolatban a vonzalom, a kémia a legfontosabb az működteti, a többi személyes tulajdonság árnyalható, megváltoztatható, hozzá lehet idomulni, senki sem tökéletes, de a nap végén annak a karjaiban akarok lenni, akitől föláll...

És én 5 éve vagyok párkapcsolatbna és most is úgy látom hogy az én pasim a legvonzóbb a földön :)

2017. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#7

Szerintem akkora hulyeseget mondasz hogy nem szamit az hogy hogy nez ki a masik ennyierovel te csukott szemmel randizol ameddig ossze nem jossz akarkivel mert ugye a kinezet nem szamit egy kapsolatba... de mivel azzal ismerkedsz aki tetszik nyilvan szamit a kulso es ezert nem asom el magam.

#8

Teljesen egyetertek veled hiszen szamit a kulso meg a vonzalom, csak az a kerdes ki mivel elegszik meg :)

2017. nov. 10. 23:18
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

8-as, pont leírtad a kérdésedre a válszt. Számodra úgy látszik a kinézet sokkal fontosabb, mint a személyiség, ami nem egy jó alap egy kapcsolat kialakítására. Általába a hülye és kőbunkó melegek szoktak ez alapján párt választani. Bocs, hogy tönkre teszem a romantikus álmaidat, de ha a kinézet alapján döntessz párkapcsolati téren akkor nem lesznek a kapcsolataid hosszabbak 2 évnél. Ennek a hátterében az agyban lejátszódó kémiai folyamatok állnak, melyről ha többet akarsz tudni nézz utánna a neten. Általában ugyanezek a hülye és kőbunkó melegek szoktak 1,5-2 év után rinyálni, hogy a kapcsolatuk elhalványult és, hogy szerelem helyett szeretet éreznek a másik fél iránt. (bár tudnák, hogy ez a hosszú kapcsolat lényege)

Egyébként kölcsön kenyér vissza jár (ékezetekkel):

Mondjuk az is lényeges, hogy a párjuk is hülye így minden érthető.

A hülye, idióta és bunkó szavakat nem sértésnek szántam csak azt akartam, hogy mindenki értse a választ.

2017. nov. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!