Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Vállaltátok volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Vállaltátok volna másságotokat ha csak ezzel kerülhettétek volna el a sorkatonaságot? Illetve heterok! Melegnek vallottátok volna magatokat hogy elkerüljétek ezt az antidemokratikus valamit? 26f

Figyelt kérdés
Én minden féleképpen melegnek vallottam volna magam és inkább csókolóztam volna egy fiúval, (mivel tiniként emo voltam, nem is lett volna nehéz ;) ) mint hogy a nememnél fogva megkülömböztessenek és elhurcoljanak jó birkát nevelni belőlem, csicskáztatni stb... Ez az egész olyan a szememben, mintha azért mert férfinek születsz kapsz rögtön 2 év letöltendőt.... ennek látom az egészet... szerencsére nekem már nem volt ilyen, 26 éves vagyok.

2017. dec. 15. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Antidemokratikus xDDDDDDDDDDDDD

A demokrácia halv született dolog a b_uzi görögök óta :D

2017. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%

Nos, én se vagyok valami katonaságpárti, nem voltam katona, de amit te írsz erről, háááát... Tudod, vannak helyzetek, amikor vannak feletteseid, akik megmondják, mit kell tenned a haza védelme érdekében és nem lehet lacafacázni, hogy most a kedvenc sorozatodat akarod megnézni, mert akkor kinyír az ellenség.

Nem vallottam volna melegnek magam, pedig ha valaki, akkor én aztán és a katonaság két teljesen más dolog.

2017. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
Hát ezek után szerintem nem kellett volna megjátszanod
2017. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
szerintem nincs semmi meleg szerű a kérdésemben, ha egyáltalán létezik olyan...
2017. dec. 15. 20:33
 5/18 anonim ***** válasza:
20%

Nem értelek, a sorkatonaság az egyáltalán nem akkora cucc. Túlságosan démoni kép él a fejedben róla, és nem antidemokratikus dolog. A sorkatonaság célja hogy egy alapkiképzést kapj, hogy baj esetén meg tudd védeni a hazádat, a szeretteidet. Ha lesz háború amiben az Eu, vagy Magyarország benne lesz, akkor úgy is besoroznak függetlenül a nemi identitásodtól. Hiába csókolózol te srácokkal, a csatatéren a kutyát nem fogja érdekelni. Én melegként mondom azt, hogy bevállaltam volna a sorkatonaságot.


28/F

2017. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Engem tuti nem soroznak be. Mi elbújunk a nyaraló pincéjében, azt keressenek. Én nem megyek harctérre. Neharagudj, de egész kiskoromban rettegtem ettől és megkönnyebbüólés volt hogy nem volt már. viszont ha lett volna melegnek vallottam volna magam. De a lényeg, ahogy nagyon nagyon régen a nagypapám is elbújt, a dédnagypapám, úgy énis elfogok és az egész család ha lesz valami.
2017. dec. 15. 21:13
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a kérdés eleg provokatív, de mindegy.


Elárulom, hogy nekem például apukám valami olyan szervi rendellenességre hivatozva mulasztotta el ezt, ami körülbelül csak ez a "talán kifogásnak hangzik" szint.

És másról is hallottam már, ami ilyenekre hivatkozva mulasztotta el. Az orvosok akkor sem működtek másképp, némi pénz vagy haverség ellenében simán kiírtak.


Azzal érvelni meg, hogy meleg vagy... Hát igen. A melegek elfogadására manapság sem túl nyitott a magyar társadalom, de 1990 előtt, amikor még betegségként volt nyilván tartva, azért eléggé elszigetelődtél volna. És nem 2 év sorkatonaság, hanem 40 év magány várt volna...

2017. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
van diagnosztizált asperger szindrómám is mellesleg.
2017. dec. 15. 21:18
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Én alapvetően a kérdezővel értek egyet.

Megértem azokat akik azt mondják, hogy a haza védelme meg ilyenek, de ez már annyira múltszázadi, hogy földterületekért, meg országokért háborúzzunk. Elfogadom, hogy régen a civilizálatlan időkben így volt, de lépjünk túl ezen.

Emberek vagyunk, akik mindannyian ugyanazon a bolygón élünk, ennyi a sztori.

Katonáskodjon az, akinek ez bejön, de a többieket hagyjuk békén.

A háborúskodás még soha nem oldott meg semmit, csak rengeteg emberéletet követelt.


Nem vallottam volna magam ezért melegnek, független attól, hogy az vagyok, de hogy nem mentem volna az is biztos.

2017. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan a melegségemre hivatkozva kerültem el a sorkatonaságot. Nem volt egyszerű a történet, elég macerás volt a dolog, pszichiátriai szakvéleményt kellett vinnem melegségemről, de végül is úgy alakult, hogy nem kellett

bevonulnom.

Nem vagyok pszichiátriai eset (vagy beteg), de papírom van róla, hogy meleg vagyok. :)

2017. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!