Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire lehet normális aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet normális aktív domokat találni?

Figyelt kérdés

Eléggé erős subb hajlamom van és nagyon érdekel már milyen lehet átérezni az alávetettséget ,de még szűz vagyok és kicsit félek a dologtól..

Esetleg van itt valaki aki ugyan

Ilyet érzett de túltette magát és kipróbálta milyen ha használja egy aktív dom. Eltudnátoo mesélni hogy hogyan érezte magát közbe és utána.

Előre is köszönöm!

22/f vékony bi srác :))


2017. dec. 17. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
12%

Nőkhöz vonzódom női kapcsolataim voltak csak de egy házibulba volt egy homokos fiú aki poénkodott hogy örülne ha megdugnám stb.... Piássan kábszeresen szobára mentünk és mondta legyek vad férfi és erőssen vadul csináljam... a méretem akkor még nem látta mivel akármilyen állapotba volta a csók nem ment volna bepucsitott én két izmosat rávertem a fenekére majd izomból beledugtam az óvszerrel befedett farkam a fenekébe.... a nadrágom csak le volt tolva és a polóm is rajtam volt...

Másnap a buliba mikor felkeldtem a konyhai folyosón azt láttam itt ott vérfoltos a pólom és hallotam hogy a tagnak korházba kellet mennie varásra...


Nem ajánlom!

2017. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem kipróbálhatod :)
2017. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a normális? Én aktív dom vagyok. Volt pár kezdőm. Vicces, hogy a 2 szűz srác a mai napig ír aztán talizunk mikor olyanja van. Aztán nem hallok róla fél évet, megint ír és megkapja amit szeretne. Megint eltűnik. Az ilyen játék nagyon bizalmi játék. Ha megvan a bizalom lehet izgi.:)
2017. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én benne lennék. Szerintem normális vagyok.
2018. febr. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!