Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy meleg srác próbálkozik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy meleg srác próbálkozik nálam hogy tudom a legfinomabban leszerelni?

Figyelt kérdés
Hetero vagyok, de tiszteletben tartom mindenki irányultságát, legyen az bármilyen is. Nem akarok senkit se megsérteni és tudom, hogy egy meleg nőnek vagy pasinak általában hatalmas erő és bátorság kell, hogy bepróbálkozzon valakinél. Hogyan lehet a létező legkevésbé fájdalommentesen, a legfinomabban megértetni ilyenkor a sráccal, hogy én sajnos nem tudom neki megadni azt, amire vágyik? Fontos lenne, hogy nem akarom megbántani, se hitegetni.
2017. dec. 19. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán megmondod,hogy te heteró vagy...

Ez a legegyszerűbb és legtisztább

2017. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mond meg neki , hogy te hetero vagy. Én melegként voltam ilyen szituba és ő is csak egyszerűen megmondta és azóta is haverok vagyunk semi több.
2017. dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tényleg, hogy ne hitegesd mondd meg neki, hogy nagyon bírod de csak mint barát és nagyon sajnálod hogy neki kellmetlenséget okozol de te a lányokat szereted. Mondd meg neki, hogy ez egy olyan dolog amit mindenki saját maga érez. Te azt érzed, hogy egy lányt tudnál úgy szeretni mint ahogy ő tudna egy fiút. Szerintem ha valami ilyesmit leírsz neki vagy elmondod neki békés stílusban, nem lesz semmi gond ! :)
2017. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm srácok, tök rendesek vagyok és sokkal normálisabb válaszokat adtok, mint a legtöbb nő. Szinte már sajnálom, hogy nem vagyok meleg, sokkal kevesebb gondom lenne. :)


Kösz mégegyszer!

2017. dec. 19. 14:55
 5/6 A kérdező kommentje:
*vagytok
2017. dec. 19. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meleg vagyok. És én is jobban elfogadnám ha a kiszemelt pasi simán elmondaná hogy heteró. De mindent elmondtak az előttem lévők.
2017. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!