Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek a fiataloknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiataloknak bejön egy dom. Srác aki imád torkoztatni és alázni? Ezek mellett ha színes zokni van a másikon az nagyon beindítja ez lehet hátrány?

Figyelt kérdés

2017. dec. 1. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Milyen világot élünk... :(
2017. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kovpet ***** válasza:
98%
# 1: Épp olyat, amilyet évezredek óta. Színeset, változatost. Ahol az egyiknek bejön az, ami a másiknak nem. Ezzel nincs is baj, ha nem kényszerítik egymásra a dolgaikat.
2017. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%

#2

Nem éppen. A mai világban rá van kényszerítve mindenkire hogy minden beteg szart elfogadjon. Mert ha nem teszi, akkor súlyosabb esetben törvény előtt kell felelnie. Pl.: Holokauszt tagadás, melegek megvetése, stb.

Régen egyes országokban még a törvény is a melegek ellen szólt, és kasztrálással vagy börtönnel büntették a melegeket. Mára fordult a helyzet és azok ellen fordult a törvény, akik nem hajlandók minden szart megenni és elfogadni.

2017. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ebből a kérdésemből, hogy lett világot érintő vita?


Senkire nincs semmi rákényszerítve, nem mellesleg pedig igenis mindenkinek vannak jogai, még ha ez egyeseknek nem is tetszik!

És ezt egy meleg kategóriába tettem fel nem értem akkor minek kell ilyeneket kommentelni.

2017. dec. 1. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:
98%

#3-as te ez hogy gondolod? Az ilyen emberektől mentsen meg valaki...Holokauszttagadás a nem normális, nem a homoszexualitás.


Kérdező, persze hogy bejön ez a fétis. ;)

2017. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jönne be olyan srác aki imád alázni, de tuti megtalálod a párod. :D
2017. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla hogy bárhol kjasztrálnák vagy börtönbe zárnák a homofóbokoat. Az agresszív erőszaktevőket annál inkább.
2017. dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, napról-napra érzem, hogy a régi iskoláztatás elég csőlátást adott az embereknek. De nem baj, nemsokáig kell a ti korosztályotok "hü**e" nézeteit hallgatni és olvasni :D

Aki nem kompetens ebben a témában az minek ír alá? Azt hiszem olvasni még elvileg sok ember tud, bár a szövegértés némi problémát okozhat. Oda van írva, hogy homoszexuális kérdés. Ha nem vagy az akkor lépj ki, nem vagyunk kíváncsiak a véleményedre. Ha meg az vagy de nem tudsz a kérdésre reagálni, akkor ne sértegesd azt aki kérdez!!!!!


A kérdésedre kérdező:

Tapasztalat alapján sok fiatalnak bejön ez, nekem személyszerint nem, de sokan megérik, hogy ez nekem nem jön be. Személyszerint itt azzal van probléma, hogy adott helyzetben szeretem ha az aktiv dominál deee nem úgy h nincs szavam. Amit nem akarok, nem teszem meg. És ne alázzon meg, mert ha én megalázom akkor sírni fog. Szeret torkoztatni, hát ezt én magamtól is szeretem, szóval nem kell utasítani, magamtól is megteszem :D A zokni kérdés engem nem foglalkoztat, és eddig nem találkoztam olyannal akit igen, szóval ebben nem tudok nyilatkozni. De nem zavarna ha ilyen lenne.

2017. dec. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!

Aki meg itt kötegszik hát sajnálom. Biztos nincs más dolga vagy nagyon ráér.

2017. dec. 4. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!