Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jól tettem hogy nemet mondtam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy nemet mondtam?

Figyelt kérdés

Pár éve a pasimmal éltem ő munka miatt eléggé elhanyagolt, közben megismerkedtem mással és eléggé beleszerettem.

Egyszer nagyon durván egymásnak estünk borzasztó nehéz volt megszakítani a dolgot de tudtam hogy nem csalhatom meg a barátomat..

Még együtt vagyunk és a másik sráccal azóta se találkoztam viszont mostanában egyre többet gondolok rá. Valahol bánom hogy nem szexeltem vele mert úgy érzem sok mindent kihagytam az életben egyetlen férfi miatt.



2017. dec. 19. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Jól.
2017. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Miért vagy benne egy rosszul működő párkapcsolatban?

Főleg úgy,hogy ezt teherként éled meg?

2017. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
nem,bánhatod.
2017. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem minden fekete vagy fehér. Okkal vagyok vele.
2017. dec. 19. 20:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ühümn. Mert eltart?
2017. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük, hogy nem képes csak azért vele lenni...
2017. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Miért vagy benne egy rosszul működő párkapcsolatban?"


Akkoriban sem működött rosszul szimplán nagyon egyedül voltam és szükségem volt valakire aki törődik velem de soha nem kerestem mást ez az egész csak úgy jött. Jó volt viszont a biztosra mentem (mert ha kirakott volna a pasim nem tudtam volna hová menni) és nem volt szívem megcsalni mert mindent megtett értem.. Ha ez azt jelenti hogy azért maradtam vele mert eltart akkor ez van. Úgy érzem nekem ő nagy ő és vele kell lennem mert sok mindenen mentünk keresztül. Így is kib.szott nehéz volt leállítani a másikat és tovább lépni.. Szokták mondani hogy a hűség választás kérdése. Jó lett volna mással szexelni következmények nélkül..

2017. dec. 19. 21:12
 8/12 Buran ***** válasza:
100%

Szerintem jól tetted, hogy nem csaltad meg.


Azt viszont nem jól teszed, hogy benne vagy egy nem működő kapcsolatban. Ha mindenképpen a mostani partnereddel szeretnél maradni, lehet, hogy el kellene kezdeni dolgoznod azon, hogy őt is újra úgy kívánhasd, mint a másik fiút. Viszont ha ez nem megy... Kár mindent feladni egyetlen férfiért.


23/F

2017. dec. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetted jól. Ha képes voltál másba beleszeretni de mégis a pasiddal maradni azért mert eltart az elég gáz. Plusz ez a hűség választás kérdése dolog is elég nagy hülyeség. Ha meg annyira örülsz a fejednek hogy eltartanak és “sok dolgon mentetek már keresztül” akkor nem is kerülsz olyan helyzetekbe hogy valaki mással durván egymásnak essetek. Ez azért elég fekete-fehér, ez van.
2017. dec. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4%

Engem is eltarthatna valaki, na irjatok szepen.

Ui:. Lényegtelen milyen szar ember vagy, a lényeg hogy a pénztárcád legyen vastag és akkor örök “hűséget”fogadok ameddig pénzelsz.

2017. dec. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!