Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beleszerettem egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy meleg fiúba, aki eddig a legjobb barátom volt, mit tehtenék?

Figyelt kérdés
Gimnáziumi osztálytársak vagyunk és már a kezdetektől nagyon kedveltem őt, habár soha sem titkolta, hogy meleg ez nem látszik rajta, viszont vele értettem meg magamat a legjobban és sok időt töltünk együtt, suli után is találkoztunk. Neki még soha nem volt barátja pedig 18 lett idén, nekem viszont még általánosban volt egy 4 évig tartó kapcsolatom, de végül távkapcsolat lett belőle és ez nem működött, azóta senkim se volt. A lényeg viszont az, hogy ő képes lehet-e belém szeretni, mit reagálna, ha egyszer megcsókolnám, és ezzel tönkretenném-e a barátságunkat?
2017. dec. 21. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ne rohand le. A szájaddal nem csak csókolni tudsz. Beszélni is. Mondjuk vele.
2017. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk az se mindegy, fiú vagy lány vagy.

Ha fiú akkor mondhatnám, lehet ő is hasonlóan érez ezért nem volt még barátja.

Ha lány, akkor nem tartom valószínűnek, de semmit se lehet kizárni.

Mindkét esetben az a megoldás, hogy beszélsz vele, nem pedig az, hogy megcsókolod, de igazából ahogy érzed.

Szerintem inkább beszélni kéne vele.

2017. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy kifelejtettem, én lány vagyok pont ezért aggódok, hogy eltudom-e érni nála, hogy belém szeressen.
2017. dec. 21. 15:45
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
te is meleg vagy? ő tudja rólad? szerintem ne egyből csókkal kezdj, hanem finoman közelíts felé
2017. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha meleg akkor semmiképp nem tudod elérni, hogy beléd szeressen, mert aki meleg az csak a saját neméhez vonzódik.

Te bele tudnál szeretni egy lányba? (Gondolom hetero vagy, nem biszex). Na ő ugyanúgy nem tudna, mint te.

2017. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A meleg fiú épp azért meleg, mert a fiúkat szereti, nem fog beléd szeretni soha.
2017. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod meleg, Te meg lány vagy, akkor esélytelen a dolog. Akkor lenne esélyed, ha a barátod nem meleg, hanem biszex. Ha így is van, akkor is a szádat előbb beszédre használd, és ne csókra.
2017. dec. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Hacsak nem akarod férfivá átműteni magad, akkor add fel. Esélytelen.
2017. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos Kishölgy...esélytelen.

A melegeknek fax kell a szoknya alatt....

Bármilyen édes-bájos, őszinte is vagy, nem fog tudni beléd szeretni sőt még egy éjszaka sem fog menni.

Legyetek barátok!

2017. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk nekem volt egy főtthomár barátom- én is az vagyok- de ő aztán nagy franc volt, amúgy pilóta külföldön.

Absz meleg full-ra!

És aktív.

Vonzó, kék szemű sotét göndör haj, és az egyik stewi addig addig símogatta a lelkét, amíg kb kettő alkalommal, csak hogy bizonyítsa hogy aztán az Alfahím még melegként is bedőlt és ledőlt a kanapéra...

Az eredmény egy két éves gügyögő kislány...

És gy értetlen egykor alfahím full homo pilóta aki azóta katapultált Amerikába és baxik vállalni az apaságot- állítólag sokkot kapott és azóta is szedi a nem emlékszem vitamint...

2017. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!