Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívként az elsőt alkalmiba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívként az elsőt alkalmiba, tapasztaltabbal jó ötlet elveszíteni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 26. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Én inkább hozzám hasonló kezdővel tenném, nem olyannal, akinek csak egy strigula lennék a sok közül... de kinek mi jön be.

Nem aranyszabály, hogy aki többször csinálta, azzal jobb is lesz.

2017. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
#1 elmondom en amikor elsonek szexeltem pont egy tapasztaltal csinaltam aztan en huztam be strigulanak nem o engem. És Passziv vagyok.
2017. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem tapasztaltal sokkal jobb elsőre. Jó az, ha valakitől tanulni lehet.
2017. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a tapasztalat nem számít ha szerelem van. Egy tapasztalatlannal legalább lehet bénázni.
2017. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Érdekből én nem lennék képes senkivel. :-( Csak szerelemből, egy saját korosztályomban lévő fiúval. ♡

(Egy szűz, tinédzser, meleg fiú)

2017. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
14 évesen vesztettem el egy kb. 45 évessel és csodálatosan jó volt.
2017. dec. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Az első orál egy nálam sokkal idősebb férfivel volt, az első anál egy velem egykorú, de tapasztalt sráccal. Mindegyik jó volt, és nem bánom, hogy nem kezdő volt egyik sem.
2017. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
Én is egy tapasztalt sráccal vesztettem el a passzív szüzességem, és annak ellenére, hogy elég nagy farka volt, egyáltalán nem fájt. Ebből a szempontból talán jobb egy tapasztalttal elveszíteni.
2017. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!