Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha szeretnék egy travival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnék egy travival passzivként közösülni, de a férfi test/nem abszolut hidegen hagy, akkor mi is vagyok?

Figyelt kérdés
2017. dec. 31. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Perverz hetero
2017. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Azt mondanám, hogy kíváncsi vagy milyen érzés. Vannak így páran. Azon kívül akivel csinálod másnak nem nagyon kell róla tudni, hogy mi történt.


Nyilván a lelki oldala jobban zavar, hogy vajon akkor most meg lettél-e bélyegezve azzal a négy betűs szóval és már nem vagy többet "igazi" férfi. Az eszeddel tudod, hogy ez nem így van, csak az érzéseidet kell helyrerakni.


Ha a kipróbálásnál megállt a dolog akkor meg is maradtál a kíváncsiságnál. Ha rákapsz akkor majd ráérsz magad definiálni, de szerintem ez akkor nem nagyon fog érdekelni.


Üdv, egy hetero

2017. dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%
Hetero biztos nem
2017. dec. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
17%
Egy abberált.
2018. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Agyalágyult.
2018. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Egy olyan ember, aki a férfiakat nem, de rájött, hogy anális szex komolyabb érzéki élményt okoz, mint a normál szex. Viszont párként csak nőnek kinéző személyt fogad el. Ehhez találták ki a nőknek a felcsatolható műpéniszt.

Ekkor valóban nő dugja a férfit.

2018. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Én is csak a farkat szeretem a férfiakban... 58/F
2018. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!