Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Attól, hogy szeretem a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy szeretem a férfi test látványát, még nem vagyok meleg, ugye?

Figyelt kérdés

Szerintem olyan szép tud lenni egy férfi test, az izomzatának vonalai, bőrének textúrája stb. Ettől még nem vagyok meleg ugye?

Művész vagyok, és nagyon szeretem az emberi anatómiát. Egy női test is szép, de valahogy a férfi test az amit jobban szeretek ábrázolni. Szexuálisan nemigazán vonz annyira, max a kíváncsiság, de alapból meg nem.



2017. szept. 7. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2017. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Dehogym n is szeretem a női testet és megdícsérem ha egy nő szép, csínos de nem vagyok bi. Bár voltam nővel.
2017. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
De. Óhhh művész úr.
2017. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as, kifejtenéd, hogy miért látod így?
2017. szept. 7. 23:46
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem aki nem meleg (vagy biszex stb) az nem az, tudja magáról aztán kész. Aki vívódik , másokat kérdezget erről megerősítést vár, kicsit magyaráz is, ott van valmi. SZERINTEM.
2017. szept. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!