Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik diszkreten, okosan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masat4 kérdése:

Akik diszkreten, okosan, okkal, ertelmesen titkoljuk, hogy van egy hattereletunk, ahol sajat nemunkhoz tartozokkal is jol erezzuk magunkat, ki hogy eli ezt meg?

Figyelt kérdés
2018. jan. 3. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

hát az ilkyen embereknek elég torzult a személysiége, úgyh én speciel a kis titkoskáktól mindig tartózkodom, aztán csináljon azt amit és akivel akar.


mit jelent az h okosan, okkal, értelmesen? ezek valahogy itt nem illenek az összképbe sztem. és ismertem ilyen srácot, na kb a hideg kirázott a paranoid viselkedésétől. szal hidd el, lehet h szted nagyon okos, de sokkal inkább visszataszító.

2018. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem hiszem hogy egészséges dolog ilyen titkokkal élni és folyton vigyázni rá hogy mit ejtesz ki a szádon mielőtt kiderül valami mások előtt.inkább találj pár megbízható embert akinek elmondhatod ki is vagy, mert egy idő után biztos depis leszel
2018. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
hát igen, ez meg a másik. saját magadnak is ártasz vele hosszabb távon ... aztán ezek nem olyan lelki sebek amiket 2 nap alatt helyre lehet hozni, sőt, csak durvulni szoktak
2018. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Én inkább onnan közelítem meg, hogy miért kellene bárkinek is tudnia? Én nem tájékoztatok erről senkit ok nélkül. Ha valaki nekiállna faggatozni akkor max megmondom.

Mondjuk nem tartom ezt külön "háttéréletnek".

Szóval nem titkolom kifejezetten de nem beszélek róla magamtól.

2018. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
hogy miért? mert pl nagyon nem mindegy h tudsz magad lenni vagy egy álarc mögöttt kell élned ... ennyi
2018. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem álarc ha nem tudnak rólam valamit. Attól még önmagam vagyok. Ha vlaki belém köt vagy megtámad emiatt, az megint más, akkor egyértelműen visszatámadok.
2018. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint külön kell választani itt két dolgot:

1. Vannak olyanok, akik játszák a "heteró macsót", miközben teljesen melegek, mégis lányokkal pózolnak, az van beállítva Facen, hogy nők az érdeklődésük, stb stb.. közben meg teljesen melegek. Az ilyenektől hányok.

2. Vannak olyanok is, akik nem tolják a képedbe, hogy melegek, de nem azt tuszkolják le a másik torkán, mintha heterók lennének, szerintem ez normális.

(+ 3. Vannak olyanok is, akik nyíltan fűnek-fának elmondják, hogy melegek, szerintem ez is rendjén van, ha olyan a környezete).

2018. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

viszonylag jó összefoglalás, de mit értesz ez alatt?


"Vannak olyanok is, akik nem tolják a képedbe, hogy melegek, "

2018. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!