Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Számotokra visszataszító?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra visszataszító?

Figyelt kérdés
Számotokra visszataszító mikor a passzív fél akaratlanul pukizik egyet amikor az aktív fél kiveszi a himbilimbijét a passzív fenekéből? Ez nem igazi puki lenne hanem szex során valahogy egy nagycsomó levegő bemegy a fenékbe és utána távozik egy kevés. Ez szokványos vagy nem? Nagyon kínosnak éreztem.
2018. jan. 3. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ez szinte vele jár nálunk :D nekem a barátom nem szokott vele törődni, engem se zavar. téged se zavarjon nyugi :)
2018. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rendben igazabol csak furcsaltam mert sose tortent ilyen meg velem de ha másnál is előfordul engem se zavar annyira.
2018. jan. 3. 20:01
 3/13 anonim ***** válasza:
2%
Aktív ha ügyesebb akkor pukigond se lenne.
2018. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogy lehete úgy csinálni hogy ne legyen puki gond ?
2018. jan. 3. 20:26
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy az. Néha előfordul az ilyen.
2018. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell szex közben teljesen kihúzni a szerszámot mert azzal csak folyamatosan pumpálja befelé a levegőt, ami ugye távozik is

Nem akarok itt menőzni mennyi fenékben "jártam" de rutin kérdése csak

Eszetlenül ki be húzza csak rásegít a pukira még jobban.

Én még a makk aljáig se húzom ki tökmindegy férfi, nő, transzi ezen a téren ugyanaz

Meg pózfüggő. Amikor én vagyok lent és nő fent és úgy mozog hogy ki be megy belőle a farkam (ha úgy jó neki engem nem zavar) akkor is van puki de az punciból és tud az is hangos lenni

2018. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hat nyilvan ugy jo neki ha kiveszi beteszi szoval ezen nem valtoztat csak remelem nem zavarja a puki. Habar aztmondta nem zavarja vagyis nem emlitette meg hanem en hoztam fel ezt a dolgot.
2018. jan. 3. 21:50
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen nem jó kivenni úgy értettem minden lökésnél
2018. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális a puki és egyaránt előfordul melegszexnél és heteró szexnél is (a vaginán is tud felmenni levegő), ez a szex mechanikájából következik.
2018. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális, ha nem jönne ki az nem volna normális, mert szétrobbanának a beleid.

Nők is szoktak hidd el hangosat és büdöset a punc.iból két nővérem van tapasztalat...:)

2018. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!