Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Perverznek számít hogy egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverznek számít hogy egyszerre több embert kielégítenék orálisan?

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 23:43
1 2 3
 21/23 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Kedves 20-as én is meleg vagyok, nem annyira fontos a centi. Persze nagyon jó egy nagy farokkal eljátszani imádom én is de ha már be akarom fogadni jobb ha nem xxl es. Amúgy meg voltam olyan sráccal akinek gyönyörű nagy formás farka volt kettőt húztam rajta és elélvezett utána meg megint kvázi nem tudtam mit kezdeni a sráccal. Volt egy másik srác viszonylag kicsi farokkal nagy herékkel nem ment el gyorsan és hihetetlen mennyiségű spetmát lőtt ki. Tehát nem csak a méret számít.
2018. jan. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sose kérdeztem a centit és mégis mindig kellemes meglepetés ért amikor elővették.
2018. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
na kérdező sikerült már focicsapatot találni magadnak?
2018. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!