Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez mennyire számít perverznek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire számít perverznek? Van itt hozzám hasonló? Hogy sikerült ezt a partnereddel elfogadtatni?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva teljesen kezdő vagyok a fiús dolgok terén és már régóta keresem partneremet akivel megélhetném vágyaimat. Az egyetlen gondom az, hogy nekem van egy konkrét elképzelésem az első "aktussal" kapcsolatban és a passzívak nem igazán vevők rá. Mindennél jobban vágyom arra, hogy hosszasan nyalhassak, ujjazhassak és tágítsak finoman, jobban mint magára a behatolásra. Olyat is el tudnék képzelni, hogy magára behatolásra ne is kerüljön sor csak ezekre amiket az előbb írtam. Ez fétisnek számít? Van olyan aki hasonló cipőben jár? Esetleg van már párja-partnere? Hogyan fogadták el ezt a "fétist" és milyen a szexuális életetek?
2015. dec. 17. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

ez semennyire nem számít perverznek sőt ezt kellene csinálni mindig minden behatolás előtt engem is izgat :D

csak az a fura számomra, hogy nem is szeretnél aktust

és nem értem hogy passzív miért nem vevő rá ha csak nem arról van szó hogy nem akarod neki betenni

2015. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze szeretném betenni, de olyat is szeretnék amikor nem... Mondjuk első találkozáskor. Erre valamiért mindenki otthagy.
2015. dec. 17. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy fétis, vagy nem. Ha neked ez tetszik, hajrá. :) Szerintem nem durva. Biztos van olyan, akinek ez tetszik. Csak meg kell találnotok egymást. Amúgy én azt hittem a passzívok szeretik az ilyet. :/

Ha meg kapcsolatra kerül a sor, akkor pedig egymáshoz kell alkalmazkodni. Lehet majd a barátodnak is lesz extra kívánsága, akkor lehet egymás kedvére tenni. :)

2015. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem perverz. Szerintem ezt inkább egy szűz lánnyal kéne csinálni akinek még 0 tapasztalata.
2015. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szűz lányként számomra ez inkább bizalomgerjesztő, mint taszító. Szerintem a homoszexuális, még tapasztalatlan, passzív fiúk is így érezhetnek.


Arról nem is beszélve, hogy az anális szexnél finomabban kell bánni a passzív féllel, hiszen az a testrész nem a behatolásra lett "kitalálva". Szóval, én azt mondom, hogy ez nem fétis és nem kell miatta szégyenkezned. :)

2015. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha valakinek van még hozzáfűzni valója, várom!!! :)
2015. dec. 17. 21:29
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik 😉


16f/meleg/p

2015. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mr.Joe 093 ***** válasza:
100%
Nem lehet h az a baj h rogton az első találkozásnál szeretnéd ezt?
2015. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, ha gomdolod írj. 16/f/p
2015. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!