Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Furán néznétek a párotokra ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furán néznétek a párotokra ha bevallaná nektek hogy amíg nem voltatok együtt rendszeresen szexuális segédeszközzel elégítette ki magát?

Figyelt kérdés
2018. jan. 8. 00:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Valahogy akkor is ki kell elégíteni magunkat amikor épp nincs partner.
2018. jan. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Hát inkább eszközzel, mint partnerrel...
2018. jan. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha akkora a dildó, mint egy bantu néger farka, akkor igencsak elgondolkodnék.
2018. jan. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Homoszexuális kategóriában? Nem.

Leszbikus kategóriában? Nem.

Heteroszexuális kategóriában, ahol a nő elégítette ki magát eszközzel? Nem.

Heteroszexuális kategóriában, ahol a férfi elégítette ki magát eszközzel? Elől - hátul? Furán néznék egy percig, aztán beindulna az elfogadás. Azért furcsa egyébként, mert az ember nem mindennap hall olyanról, hogy egy heteroszexuális férfi análisan kielégíti önmagát segédeszközzel. Pedig természetes dolog, hogy oda nyúl, ahol jót érez. De igazából aki olvassa ezt a kategóriát, azt már kevésbé rázza meg egy ilyen tény. :D

2018. jan. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Felőlem aztán azt csinál amit akar.

84N Uram pedig 86F

2018. jan. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Kettes vagyok.

Miért is lettem lepontozva???

Azért mert annyit írtam, hogy inkább eszkozokkel magát elegitse ki, minthogy keressen magának egy szeretőt?!

Csak egyszer érteném meg az itt lévő emberek logikáját...

2018. jan. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Inkább olvasd el a kérdést mielőtt hisztizel. Arról volt szó, hogy eszközt használt MIELŐTT együtt voltak, ergo amikor szingli volt, vagyis szeretőt nem nagyon tudott volna szerezni. De persze mindenki más értette félre biztosan, nem te...
2018. jan. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem azt írta hogy mielőtt...

Így viszont elég kétértelmű a dolog, ugyanis én úgy értelmeztem, hogy ő elutazott / valamiért nem tudtak találkozni egy ideig, és AMÍG nem voltak együtt (tehát amíg nem szexelnek), a párja segédeszkozoket használt. Nem azt írta hogy MIELŐTT összejottek volna vagy ilyesmi. Szóval baromira nem értettem félre semmit, mindkét megközelítés helyes, attól függ ki hogy értelmezi. Nekem így sikerült, de most már legalább értem mi volt a probléma egyeseknek.

2018. jan. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem :).
2018. jan. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
mármint, hogy maszturbált??? fuck, én kapcsolatban is csinálom!
2018. jan. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!