Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy meleg és egy biszex pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg és egy biszex pasi élhet együtt szerelemben, boldogságban? (Főleg melegekhez szól ez a kérdés, akik esetleg átéltek már ilyen szitut, azért tettem ebbe a kategóriába).

Figyelt kérdés

Vagy mindez inkább csak a szexre épül? Hiszen a bi megcsalhatja egy nővel, míg a meleg megcsalhatja a másikat egy pasival.

Tényleg igaz az a városi legenda, hogy sok bi pasi vágya egy hármas, ahol van nője és pasija is egyszerre?



2017. nov. 28. 08:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a bi ferfiak nagy resze csak szexet keres hapsikkal. A harmas szex fantaziajahoz meg nem kell biszexnek lenni.
2017. nov. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Leírom a saját példámat: Az első viszonzott szerelmem egy velem egyidős biszexuális sráccal volt. Akkor még úgy tűnt lenne értelme a közös életnek. De ő sosem tudta eldönteni hogy meleg, vagy biszexuális beállítottságú. Ezzel nem is lett volna probléma, de nagyon erős volt benne a megfelelési kényszer a családja, és a társadalom felé. Családcentrikus is volt. Így nem volt értelme a folytatásnak. (más kérdés h jellemileg egy nagyképű pesti proli volt, aki rengeteget heccelődött velem, mert vidéki megyeszékhelyen laktam) Azóta összejött egy csajjal, aki már akkor is pincsikutyaként tapadt hozzá, tudott rólam. Gyermekük is van, és minap láttam a srácot rómeon, szóval ugyanúgy kefél pasikkal a csaj meg tud mindenről. Szép család, mondhatom...


Sok dologtól függ, hogy összejöhet-e az együttélés, és milyen fokon. Érdemes tisztázni, hogy a bi akar-e majd családot, fel merne-e vállalni a barátai, családja előtt. Ha igen, akkor megérhet egy próbát. De kevés az olyan biszexuális srác, aki ne baszná át a másikat, illetve komoly kapcsolatra is hajlandó.


28/F

2017. nov. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, különösen a kettes történetét, tanulságos!


Mit gondoltok az ún. "megtértek"-ről, akik ugyan heteroként éltek régen, de elváltak, és azóta csak és kizárólag melegekkel vannak együtt? (Az ilyen egyébként főleg az idősebb férfiak körében jellemző, mikor kényszerből nősültek, stb...)

2017. nov. 28. 09:28
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

2-es vagyok ismét. :) A megtértekről vegyesek a véleményeim. Tisztelem őket, mivel a vágyaikat, és önmagukat nyomták el évekig/évtizedekig, és van bátorságuk megmutatni maguknak és másoknak a valódi énjüket. Hogy kik ők valójában.


Megint személyes példa jön: januárban megismerkedtem egy "megtért" 41 éves rendőrrel. Elég szépen alakultak a dolgok, aztán a 2-3 randin amikor a párkapcsolatokra terelődött a szó, kijelentette hogy soha sem fog együtt lakni sráccal. Neki az nem menne.(korábbi csalódások miatt) Nagyon határozott volt ezzel kapcsolatban, így a részemről nem volt több találkozó. Melegként fontos, hogy tudjak tervezni az illetővel. Lehet idővel, ha kitartóbb lettem volna megváltozott volna a véleménye. Ezt nem tudhatom.


a haverom példája: Januárban jött össze egy 30-as éveiben járó "megtért" fickóval. Augusztusig nagyon jól megvoltak, majd a srác szakított haverommal. Beijedt, mivel első komoly kapcsolata volt sráccal. Arra hivatkozott, h szégyelli magát, ha a lánya felnő, mit fog gondolni róla, illetve szégyenkeznie kell majd miatta. Inkább szakított haverommal, csak példás apakép legyen a gyerek előtt, még ha az asszonnyal el is váltak. Feláldozza a boldogságát, igazi mártír. Haverom még mindig nem tudott túllépni rajta.


28/F

2017. nov. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

2-es, vannak még ilyen történeteid? Szerintem azért jó, ha megosztod, mert akkor más is okulhat belőle.


Az én pasim bi volt, és igazából a volt nejével volt lelki kapcsolatban (a testit nem tudom), de én voltam neki a testi kapcsolat. Jó, köztünk húsz év korkülönbség volt, akkor voltam 19 éves. Amikor lezártam több év múlva ezt az egészet (nem hittem, hogy valaha lesz párom utána, és be is jött :D ) szóval, akkor csak annyit mondott:

- Akkor véget ért a barátságunk?


Undorító.

2017. nov. 28. 11:48
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
2-es vagyok ismét.:) Van, általában mindig a problémásakat fogtam ki. :D
2017. nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ha van kedved, írd le nekünk lécci! Köszi!
2017. nov. 28. 12:02
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Egy időben volt bennem ilyen sztereotípia, hogy a biszex férfiak csak szexet akarnak és ezért utasítottam el velük az ismerkedést, de azóta rájöttem, hogy ugyanez a helyzet hasonló arányokban a melegeknél is. A férfiakkal szexelni szerető férfiak rohadt kicsi része akar kapcsolatot, függetlenül attól, hogy bi vagy homo.


24/F, meleg

2017. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%

Biszex vagyok a barátom meg meleg. 2 éve együtt vagyunk,hűséged tudok maradni. Mégcsak nem is esik nehezemre,mert szeretem a barátomat én én is biszexként képes vagyok valakihez ragaszkodni! Nem hiányzik egy csaj se. Néha előfordult,hogy igen,de csak hogy az más lenne és most megint akarnám,de aztán pár perc alatt kiverem ezt a fejemből,mert rájövök,hogy nekem a barátom elég! Nem akarom megcsalni,nyitott kapcsolatot sem szeretnék és ennyi kész vége pont!


F/24

2017. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

23 nyíltan meleg srác vagyok sosem álltam le bisexekkel egyszerűen nem tudom őket hova tenni.

Ha valaki puncival is, az engem már taszít.

Ha meghallottam valakiről hogy bi- annak már esélye sem volt.

Pont olyan okok miatt mit fentebb leírták.

Otthon várj a család, mert ő férfival nem tud együtt élni, de kell egy fax akit időnként lexop.

Menjen curvához az ilyen mert én nem vagyok senki sexrabszolgája meg mondthatnék most szebbeket is...

2017. nov. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!