Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire igaz a "meleg detekto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz a "meleg detektor" kifejezés?

Figyelt kérdés
Engem régen nagyon sokan melegnek néztek, de volt több meleg ismerősöm, aki soha. Sőt volt olyan aki pont, hogy félt tőlem, mert attól félt megverem csak azért mert meleg. Ezt ő vallotta be. Egyszer voltam lent velük meleg helyen és ott pont az ellenkezője volt mint amitől az emberek félnek. Nem kezdett ki velem senki, sőt már azt kívántam bár meleg lennék, mert én azt éreztem, hogy kinéznek. Tényleg ennyire megérzik a melegek egymást általában?
2018. jan. 9. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Szóval ha jól értem Te nem vagy meleg? Amúgy azt melegradarnak nevezik. Nem minden melegnek van, de sokmindenkinek. Volt hogy én is észrevettem a másik pasin hogy meleg és ez vonzalmat, merevedést váltott ki nálam. Csak én sajnos félénk típus vagyok. Szóval nem kezdeményezek ettől még.
2018. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok. Ezt bevallom, hogy sajnos akaratlanul is érzek viszolygást irántuk, de ezt mindig titkoltam, mert tudom, hogy a xxi. században ilyet már nem kéne. Meg engem kiráz a hideg, ha egy férfi hozzám ér és nyilván másokban is ezért, ha nem is mondják ki, de félnek kicsit a melegektől. A konfliktusoktól. A melegekben is van félelem a nem melegektől? Konkrétan olyanra gondolok, amit a kérdésben írtam, hogy bántják őket, vagy csak szimplán mennyire lesz ellenséges? Bocs, hogy megint egy kérdést teszek fel!
2018. jan. 9. 12:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A primitívabb "domináns" férfiaktól egy időben tartottam, de mostanra ez is elmúlt. Hogy mások hogy vannak ezzel azt nem tudom. Meg persze nem is bízom 100%-ig egy heteróban se. Igaz én senkiben nem bízom.:D
2018. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én csak azt tudom, amit az ismerőseimtől hallottam, de tőlük nem sok jót. Azt gondoljuk alapból, hogy a meleg között sokkal normálisabb kapcsolatok vannak, de amiket ők mondtak, pont hogy az ellenkezője. Szóval azt megértem, ha senkiben nem bízol. A heterok sem bíznak senkiben:D Legalábbis én
2018. jan. 9. 12:31
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Elég fura, felénk úgy hívják, hőmérő.
2018. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Meg a bizalmatlanságról még annyit, hogy az egyik meleg ismerősömmel nagyon jóban voltam. Pont azzal, aki mondta, hogy félt tőlem. Ehhez az is hozzá tartozik, hogy nem csak izmos, de abban az időben kifejezetten nagyon erős is voltam. Messze-messze az átlagon túl. Mindent megbeszéltünk. Én elég sokat rinyáltam egy lány miatt neki és egyszer leteremtett, hogy fogjam már be, mert, hogy ő aztán igazán tudja milyen a viszonzatlan szerelem. Aztán kiderült, hogy rólam van szó.

Őszintén sajnáltam is miatta. De később kiderült, hogy mindenkinek azt terjesztette, hogy volt közünk egymáshoz. Mindenkinek mást mondott. Az úgy nézett rámtól addig, hogy leszopott volt a skála. Miközben nekem amúgy azt mondta, hogy beszélgettek erről, hogy ilyen stabil hetero identitású emberrel még nem találkoztak. Nem az zavart, hogy mit gondolnak rólam mások, hanem hogy akiben én ennyire megbíztam és rendes voltam(még pénzel is segítettem neki), ilyen gusztustalan módon bánt velem a hátam mögött. Aztán ő elment és nyilván nem is kerestem, mert más dolgokban is hazudott. Majd rámírt, hogy találkozzunk egy összejövetelen, mert nagyon hiányzik a társaságom neki, meg nem érti, hogy mi bajom vele. Aztán elmondtam és ő erre mondta, hogy hazudnak, mert ő soha nem talált ki ilyeneket. Én erre mondtam, hogy jó, akkor legyen szembesítés, hogy kinek mer vajon a szemébe hazudni. Mondanom se kell azóta se találkoztunk és ennek már vagy 10 éve. Szóval tapasztalatom szerint a melegekben sem lehet megbízni

2018. jan. 9. 12:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ahány meleg, annyi ember. Azért ezt a buta általánosítást te se gondolhatod komolyan.

Tényleg tróger dolog volt ez részéről, de heterók között hányféle ember létezik?

Na ugyanez a helyzet a melegeknél.

2018. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy heteró barátom is hazugságokat terjeszett rólam szóval én meg azt gondolom hogy a heterókban sem lehet megbízni!
2018. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezt az általánosítást, emberek! :D Ő kifejezetten gy*kér volt veled, de ebből még nem következik rögtön az, hogy mindenki más is az. Ha egy heteró b*sz át, attól még más heteróban megbízhatsz. Az elv ugyanaz.

Csak, hogy a kérdésedre is válaszoljak, nekem mondjuk 10-ből 8 alkalommal beválik. :)


24/F

2018. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!