Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányként miért bámul folyton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként miért bámul folyton egy meleg srác?

Figyelt kérdés
Már kezd idegesíteni a dolog, nem igazán ismerjük egymás csak látásból. Tudtommal a srác meleg. Amikor az utcán összefutunk, figyel. A suliban vizsgaidőszak van, sokat vagyok a könyvtárban, akárhányszor arra megyek, mindig felkapja a fejét vagy odamegyek egyik ismerősömhöz, aki a közelében ül. Most ez mi akar lenni? Bocsi a kategóriáért, de ti biztosan jobban tudtok az ő fejével gondolkozni.

2018. jan. 11. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Tetszel neki.
2018. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet barátkozni szeretne veled mert szimpatikus vagy neki. Én is szoktam közeledni lányok felé barátkozás céljából amit néha először nyomulásnak is vesznek. :D Mondjuk a bámulás nem a legjobb módszer, de lehet ő egy kicsit félénkebb típus.
2018. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szép lányok nekem is nagyon tetszenek, csak nem érzek irántuk szexuális vágyat.
2018. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tetszel neki, és nem is meleg, csak biszex, vagy szimpla mende-monda. Te írod, nem ismeritek egymást, csak látásból. Nos, hogy fixre meleg legyen, ahhoz mindenképpen az kell, hogy ne csak hallj róla valamit, hanem el is mondja neked.
2018. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Tetszik neki a szájfényed, csak nem meri megkérdezni Tőled, melyiket használod. :D
2018. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Én full meleg vagyok, vannak lányok, akikkel örömmel időzök, főleg ha közös az érdeklődési körünk. Sőt még tetszenek is, de nem tudnék vele elképzelni sex kapcsolatot.
2018. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt már, hogy lány azt hitte rólam, hogy ő tetszik nekem, aztán megtudta, hogy meleg vagyok... :D

Igazából, szerintem a legtöbb hetero azért jobban palástolni próbálja a kíváncsi tekintetét egy lány felé, mint egy meleg. Én speciel képes vagyok buszon is emberek szemét nézni, mert imádom a szép szemeket (bár ez nem nemhez kötött, csak a gyönyörhöz :P, bárkinek lehet szép szeme).

2018. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Míg teljesen be nem bizonyosodsz róla, hogy meleg a srác, addig ne feltételezz róla ilyeneket.
2018. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Másodszor van már kiemelve ez a kérdés, 18 nap alatt nem igaz hogy nem tudtad megkérdezni a sráctól mi a szar van. :D
2018. jan. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!