Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki szereti a fiuszexet is,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szereti a fiuszexet is, meddig tagadja le önmagat?

Figyelt kérdés
Tavaly februarban,megismertem szamomra,egy nagyon vonzo pasit,egy 33 eves egyedulallot akivel ketszer talalkoztam szemelyesen,volt viszony is koztunk.O meg az elejen kijelentette hogy bisex,ezzel nem is volt gond mivel en is parkapcsolatban elek es csak szexkapcsolatot kerestem,keresek,ezt tudattam vele anno.Masodszor es utoljara marciusban talalkoztunk.Elkovettem utana azt a hibat,amibol vegre tanultam,surun irogattam neki,hol a facebook fake profiljan,hol viberen,o meg elvetve csak szuksazvuan valaszolgatott.Ez igy elhuzodott augusztusig amikor vegre azt irta hagyjam vegre beken,orokre ignoraljam.Oktoberben,tudtam nelkul,az egyik baratnom elkuldott a nevemben egy tragar uzenetett amelyre meglepetesemre valaszolt az imadottam.Abban azt valaszolta,frusztralt hogy nem talal egy lanyt,emiatt a munkaba temette magat es hogy a fiuk fele csak akkor fordul ha mar nagyon nem bir magaval.Az ilyen ember mikor fogadja el a valosagot,azt aki is o valojaban szerintetek??Nagyon szerette dugatni magat meg szopni is,az ilyen ember hogy monhatja hogy csak akkor fordul ferfiak fele amikor nem bir magaval???Szerintetek??
2018. jan. 15. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

levezetni a frusztrációját

lehet szereti a sexet férfiak között, de párkapcsolatot csak nőkkel tud létesíteni

Kérdezd tőle, et a legjobb megoldád vagy ajánld fel neki hogy másjor is rendelkezésére állsz majd

2018. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akartam en vele parkapcsolatotban elni,szerettem volna ha idonkent talalkozunk,ennyi.A baj ott van vagy volt,hogy magat nem fogadja el annak aki o valojaban.Ha valaki dugatja magat,nagyon elvezi az anal szexet az mar ne irja nekem hogy a ferfiak fele csak akkor fordul ha mar nem bir magaval,furak szamomra az ilyen pasik.Ha videken elne,kis faluba azt meg megertenem,tarsadalomnak megfelejen stb,nem tartom helyesnek de elfogadnam de egy nagy varosban mint Budapest??
2018. jan. 15. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Ugyenebban a cipőben járok,hidd el nem fogsz neki kelleni hiszen én se kellek az én kiszemeltemnek pedig mi heti szinten találkozunk,szexelünk stb és még mindig nem tart azon a szinten hogy az érzelmeket kimutassa és ez nem pár hónapos történet már. És ő azt mondta érzelmeket csak lányok fele táplál.. szóval ha fene fenét eszik akkor sem kellesz majd neki,keress mást én is így teszek habár nagyon nehéz ezen tovább lépni főleg hogy sokszor rendszeresen találkozunk.
2018. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

3: A kérdező párkapcsolatban él, és nem kellett neki ez a pasi csak szexre. Ennyi.

A kérdező azon vacillál miért nem meri az "imádottja" bevallani magának, hogy kőmeleg.

De ez legyen annak a pasinak a saját problémája.

2018. jan. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4es

Igazad van,neha en is ugy alok hozza,az hogy nem fogadta el onmagat az legyen az o problemaja.Mivel en egy evtizeddel idosebb vagyok nala,sajnalom ot nem akart talalkozni velem,sok teren segitsegemre szamithatott volna.Megszerettem ot de mivel kuzd a melegsege ellen,eleg jol megszivatott,bunko volt velem szemben.Az egyetlen dolog amivel vigasztalam magam,az az hogy ennyi idosen raebredtem nem szabad senki utan futni,vegre kinyiltam a szemeim.0

2018. jan. 16. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!