Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexualitás szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexualitás szerintetek is fejben dől el?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 06:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem! Kromoszóma hiba okozza ezért nem is gyógyítható.
2018. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%

Pont annyi koze van a betegseghez, mint hogy valaki kek vagy barnaszemu. A szexualitas egyik variacioja.


Ostoba egymasra mutogatas helyett talan gondolkodni kene, hogy milliofelek vagyunk. A szexualitas nagyon osszetett dolog. Nincs olyan, hogy ultimate “helyes” es “helytelen”. Csak a vegtelen buta emberek gondolkodnak skatulyakban, de ugye az o velemenyukre nem adunk.

2018. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%
Jogos a kérdés, hogy akkor ezek szerint a heteroszexualitás is fejben dől el? Én ha tudnék sem szeretnék változtatni a melegségemen. Semmi probléma nincsen ezzel. A világ nem fekete és fehér. Mindenki más. Fel nem tudom fogni azt, hogy egyesek mi a francért vájkálnak mások életében. Nem betegség. Ez egy teljesen természetes állapot. Ezért diszkriminálni valakit a lehető legalacsonyabb intelligencia jele. Igazából én annak csak örülök, ha a puszta létezésemmel tudom idegesíteni a homofób közösséget. :D Én marha jól elszórakozok azon, hogy miként mérgednek el magukban.
2018. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
96%

Abban az értelemben semmiképp, hogy ezt akaraterővel befolyásolni lehetne.

Aztán, hogy biológiailag hol zajlik az egy más kérdés, de nem döntés kérdése.

Én sem akartam meleg lenni, nagyon sokat küzdöttem is ellene, próbáltam eleget fantáziálni nőkről, szinte megerőszakoltam magam ezekkel az erotikus heteró fantáziákkal még sem hatott.

Nálam elsősorban ott bukott a történet, hogy nem tudtam szexuális értelemben is vonzónak találni a nőket.

A férfiak iránti vonzalmamat ellenben remekül elnyomtam, de a nők meg nem érdekeltek minden próbálkozás ellenére sem.

Hosszú évek teltek el így.

Ja férfiakra addig sosem gondoltam úgy, már gyerekkoromtól kezdve elnyomtam minden ezel kapcsolatos érzést is (!) nemhogy gondolatot.

Így amikor végül sok év után engedtem a dolognak még bőven fel kellett fedeznem a homoszexualitást mire minden klappolt.

Szóval még véletlenül sem döntés kérdése, az aki tudja befolyásolni a beállítottságát az eleve nem meleg volt, hanem legalább részben biszex.

Az meg egy másik kérdés, a “megtértek” közül valójában mennyien élnek teljes életet. Mert az, hogy valaki nagy nehezen el tud élvezni egy ellenkező neművel az nem jelent valódi vonzalmat.

2018. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
3%

A kérdés szó szoros értelmében értelmezve a helyes válasz: igen!

A pontos kifejezés a homofil egyén lett volna. Ami azt jelenti homo (azonos) fil (filia szóból, jelentése szerető)


A homoszexuális kifejezésnél ott a szexuális tag már egy cselekedetet mutat. Tehát ha valaki vonzódik a saját neméhez az homofil, ha pedig meg is éli ezt a vágyát, akkor homoszexuális. De az már fejben dől el, mert hozott egy döntést. Tehát a helyes válasz ezért igen.

2018. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy dőlne ez el fejben? Nem lehet változtatni rajta. Van és kész.
2018. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!