Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passziv meleg srácok ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passziv meleg srácok ti mit szólnátok hozzá ha aktiv párotokrol kiderülne hogy smoking (cigaretta) fétise van?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok!

2018. jan. 20. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem dohányzom, de az alkalmi partnerem igen. Ha nagyon bejön a srác, nem akadály.40F
2018. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyanígy vagyok mint az előző hozzászóló, én nem dohányzom de a párom igen. Nem zavar.
2018. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én magam is dohányzok, így nem zavar, ha a partnerem is szívja.
2018. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a cigaretta füst az napokig megmarad az összetevők miatt, nehéz egy ilyet eltitkolni.

Utálom a cigifüstöt a párom sem dogányzik számomra nagyon visszataszító szokás.

2018. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző és nyáron leszek 24.
2018. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kb ilyen válaszokra számitottam,bár 41 évesen nehezen találok olyan nálam fiatalabb srácot aki az ilyet elfogadja.azért köszi a válaszokat
2018. jan. 21. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadni el lehet de azt nem várhatod, hogy ha a másik fél nem cigarettázik akkor elviselje vagy rászokjon a kedvedért. A cigizésbe lehet lehet halni, még a passzív dohányzásba is, ez nem egy ártatlan kis játék. Ha eleve cigizik saját döntéséből, akkor nincs benne extrém.
2018. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!