Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Próbálta valaki a cum controllt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálta valaki a cum controllt?

Figyelt kérdés
Milyen érzés? Miért vergődnek a videókban a srácok? Izgatónak tűnik ugyanis, de nem értem.

2018. jan. 31. 03:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Baromi jó érzés lehet, kipróbálnám...

Mindkét oldal élvezetes lehet, csak egy megfelelő partner kellene hozzá!

2018. jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy orgazmus előtt mindig befejezik hogy ne mennyen el a srác és egyre jobban húzzak az agyát és ettől vergődik hogy vaamennyire össze adodnak az elvezéssel járó kielégülések.
2018. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mi párommal rendszeresen csináljuk. imádja. ajánlom mindenkinek, ha nemcsak egy sima faszverést vagy szopást akar.
2018. febr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én elég sűrűn csinálom, főleg amiatt, hogy sokáig tudjam élvezni a szexet, illetve valami oknál fogva amint elmegyek úgyrobban ki belőlem, mintha egy puskával lőnék :D
2018. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mázlista a párod, mert van ki csinálja neki.
2018. febr. 2. 02:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
csinálhatod magadnak is, persze nem olyan élvezetes, da az is jobb mint egy sima verés :)
2018. febr. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon sokszor, rendszeresen csinálják nekem ill. van hogy parancsra nekem kell saját magamnak csinálni, az nagyon szemét dolog. Amúgy "ruined orgasm" néven keress rá. Lényeg, hogy ha a pénisz nem kap stimulációt miközben elkezdődik az orgazmus akkor kéjérzet nélkül csorog ki az anyag. Ez egyszerre iszonyú jó és nagyon rossz érzés. BDSM kedvelők előnyben. A legnagyobb előny, hogy utána azonnal lehet folytatni az ingerlést, akár 3-4 ilyen is össze lehet hozni rövid idő alatt. A negyedik után mondjuk már csak meleg levegő jön.
2018. máj. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!