Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiuk, ti szeretitek azt, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti szeretitek azt, ha a masik fiu tetovalt?

Figyelt kérdés
Vagy ti viseltek tetovalast?

2018. febr. 1. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs velük bajom, sem a piercingekkel de van egy határ ezeknél is
2018. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön persze egy határig.ugyanigy a piercing is.mondjuk a szájnál vagy a nyelvben egyenesen izgato számomra
2018. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

attól függ milyen tetoválás. ha olyan amit minden második emberen látni az számomra egyenesen visszataszító, pedig alapjában véve szeretem a tetoválásokat.

21/f

2018. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem viselek tetoválást, de egy izléses mellkas vagy felkar tetkó nagyon dögös tud lenni, annyira, mint egy izléses piercing vagy fülbevaló. A fültágító, túltetovált test, meg hatalmas piercingek már kicsit sokak nekem sajnos.
2018. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondanivalója, jelentése is van az adott tetoválásnak, tehát nem csak divatból rakat oda fantáziátlanul néhány csillagot, vagy egyéb, manapság "hűdemenő" motívumot, akkor rendben van. Persze ne legyen az egész teste kivarrva, mértékkel. Úgy még izgató is - nekem is van. :)


28F/A

2018. febr. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs se tetkóm, se piercingem. Nálam kizáró ok a tele tetovált test és a megszámlálhatatlan piercing. Egy kisebb tetkó, egy-két ékszer a testen még izgató is lehet, de több nem.
2018. febr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem felizgat egy kitetovált aktiv🙂 21/p
2018. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy tetovált pasi nagyobb előnyt élvez nálam, mint egy tetoválatlan.

A kar és a mellkas tetkók tetszenek legjobban. És az igazi gyengéim a testalkathoz illő törzsi tetoválások.

Én is szeretnék majd.

A sok tetoválás se rossz, de a határ az amikor teljesen egybe függő a fedett rész, az visszataszító számomra.

A másik dolog pedig aki nagy fültágítót visel. Ez még belefér: [link]

De az ennél nagyobb már sok.

2018. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!