Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, ha nektek le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ha nektek le kellene feküdnötök egy lánnyal, akkor azt hogy élnétek meg?

Figyelt kérdés
Én leszbikus vagyok és nekem egy trauma lenne ha fiúval kellene bármit is csinálnom. Nektek is ennyire durva lenne? Vagy ti csak simán undorodnátok?

2018. febr. 2. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem igazán értem az ilyen kérdéseket.

Egyrészt egy meleg fiúnak nem menne a lánnyal a szex, mivel nem lenne erekciója. A szexhez pedig ugyebár azért az kell. Egy meleg fiú tarthat szépnek, elegánsnak egy lányt, de nem fog rá felizgulni.


Másrészt azért ne úgy gondoljunk már a melegekre, hogy meglátnak egy pucér női testet, vagy egy hetero szexvideót, és rögtön elhányják magukat, vagy lelki traumát okoz nekik. Egyszerűen csak nem tartják izgatónak, kívánatosnak a dolgot.

2018. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Mint a régi parlamenti közvetítések. Unalmas és nem történik semmi.
2018. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 Az egész kérdés feltételes módban van.

Igen erekciója nem lenne egy lánytól de gondolom máshogy is el lehet érni.

Az utolsó két mondatodat köszi, az már valamennyire válasz a kérdésre.

2018. febr. 2. 18:15
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Valtozo. Valakitcsak siman hidegen hagy, valaki undorodik szexualisan a noktol (foleg a puncitol gondolom). De olyan meleg sracrol is tudok aki reszegen smarol lannyal.
2018. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Miért kellene? Értelmetlen kérdés.
2018. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4 Köszi, ment a zöld kéz.

#5 Nem kell csak tegyük fel. Nem értelmetlen mert én kíváncsi vagyok rá. És volt is aki tudott rendesen válaszolni. Ha ennyire zavar ne válaszolj rá.

2018. febr. 2. 18:43
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem zavar, csak nincs értelme. Maguktól nem feküdnének le csajjal, ha meg kényszerből teszik, az erőszak. Hogy kellne megélni?
2018. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát erre vagyok kíváncsi én is. Valószínüleg nem fog előfordulni, de tegyük fel hogy egy meleg ember arra kényszerül hogy az ellenkező nemmel legyen. Bármilyen oknál fogva. Nekem trauma lenne és undorodnék magamtól. Arra vagyok kíváncsi hogy a pasik is így vannak e ezzel, vagy azon kívül hogy egyáltalán nem izgatná őket egy ilyen helyzet, mit váltana ki belőlük.
2018. febr. 2. 19:08
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy nekem tetszik a női test de ha a puncusat meglatom na az lehangoló
2018. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Képzeld el, pont tegnap volt egy rémálmom erről. Egy régi osztálytársnőm rám mászott, és nagyon nyomult, még a csók oké volt, bár attól is viszolyogtam, de amikor már a gatyámba nyúlkált... borzasztó álom volt.

Pedig egyébként nem hiszem, h akkora trauma lenne ez a meleg srácoknak. Szerintem ha kezelésbe veszik kézzel-szájjal, akkor képes erekcióra. Legfeljebb csukott szemmel, úgy h egy fiúra gondolnak. Sok hetero fiú is van aki engedi, h kényeztessék, ill. közös masztik, stb.

Azt utálom, ha nyomul egy lány, borzasztó kellemetlen, de egyszer megpróbálnám kézzel-szájjal, pedig 100%-ban meleg vagyok, csak úgy, mégis, h milyen. 24/F

2018. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!