Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, ha nektek le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ha nektek le kellene feküdnötök egy lánnyal, akkor azt hogy élnétek meg?

Figyelt kérdés
Én leszbikus vagyok és nekem egy trauma lenne ha fiúval kellene bármit is csinálnom. Nektek is ennyire durva lenne? Vagy ti csak simán undorodnátok?

2018. febr. 2. 18:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha rá lennék kényszerülve, valószinűleg kellene utána idő hogy feldolgozzam. Nincs bajom a lányokkal, és jó haverok vagyok velük általában, de fizikailag nem vonzanak egyáltalán, és ha bármi ilyen intim és nagy dologra kényszeritve lennék, valószinűleg traumatikusan élném meg.
2018. febr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én meleg létemre tudnék dugni lánnyal, habár a csók és az orál biztosan nem menne.


22/F

2018. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%
Egy aktiv meleg lehet hogy illuminalt allapotban az analt tudna egy lannyal :D
2018. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! (A privátokat is, bocsi arra nem válaszolok külön)
2018. febr. 4. 23:03
 15/16 anonim ***** válasza:
84%

Én egyáltalán nem undorodom a női testtől, esztétikai értelemben még értékelem is a női szépséget, arcot meg pláne! Csak egész egyszerűen a női homokóraforma hidegen hagy, nem tud felizgatni. És tény, hogy a fiúkhoz vonzódom, de azok annyifélék, hogy azt kell mondjam, igazán undorító és taszító kinézetű embereket szintén a férfiak körében tudnék mondani melegségem ellenére. A nők azért valamilyen szinten tartják magukat még 80 évesen is, míg sok 30 feletti férfitól már kifordul az ember gyomra, hogy finoman fogalmazzak. Mondom ezt melegként.


Le kellene feküdni? És akkor ráfeküdnék, mint valami paplan, mosolyognánk egyet, aztán nem történne semmi... Persze lehetne odaigazítani kézzel a megfelelőt a megfelelőhöz, valami olyasféle élvezet lenne, mint eltenni a fúrószálat a tokjába, vagy a fúrógépet a dobozába. Minek?


(Ugye férfiaknál a felizgulást nem az jelenti, hogy nyomkodnak valamit, az vizuális látványra agyban születik meg, vagy sem. Ezért forgatják kényszeredetten össze-vissza a fejüket az utcán különféle idomok után.)

2018. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen utolsó.

Érdekes amit mondasz, meleg lányként én is tudom értékeli ha egy fiú helyes, sportos vagy jó a stílusa. Sőt még nézegetni is szoktam őket de mégse érzek semmi vágyat arra hogy pl megcsókoljak egyet, meg egyáltalán nem mozgatnak meg bennem semmit.

(Azért vannak nőkből is durva esetek :D)

2018. febr. 5. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!