Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti a teljes/részleges coming...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a teljes/részleges coming out után nem éreztétek úgy, hogy igazából a környezetetek sokkal elfogadóbb, mint gondoltátok?

Figyelt kérdés

Rólam még csak pár ember tudja, de nagyon pozitív "csalódás" ért ezen a téren.


Egyre inkább úgy érzem, hogy túlzottan féltem az egésztől.


Sokkal több az önbizalmam, jobb a közérzetem és valószínűleg, ha teljesen felvállalnám még inkább fejlődne mind az önértékelésem, mind az önbizalmam, mind az önelfogadásom és a nyitottságom.


De még mindig vannak kételyeim... :(


2018. febr. 7. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez már egyre elfogadottabb és akik tényleg szeretnek, szeretni fognak akkor is ha coming out-olsz. Vannak persze szélsőséges esetek, de ez ahogy látom egyre ritkább. Hajrá, hajrá!
2018. febr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A világ fejletebb és az emberek értelmesebb rédze már most is elfogadja.


Legalábbis... Nézzük meg Hollandiát vagy Skóciót.

2018. febr. 8. 07:33
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Hollandiát valóban megnézhetjük. Pár év múlva.
2018. febr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Én biszex vagyok és egyre több barátomnak és haveromnak (nem szimpla ismerősöknek) mondtam el.

Olyanok is, akik előtte "minden b*zit kiirtottak "volna meglepően, sőt megdöbbentően jól fogadták és elfogadták.

Persze itt jön ki, hogy Ők továbbra is a barátot látják bennem és nem homokost. Na Ez az igazi barát!

Én is azt tapasztalom, hogy ha az ember egyesével, négyszemközt vállalja fel magát a Barátai előtt, akkor Ők sokkal elfogadóbbak és megértőbbek, mint azt elsőre gondolnánk. Persze nyilván ez sem vonatkozik mindenkire, de én eddig ezt tapasztaltam (szerencsére).

Pedig én is úgy voltam/vagyok, hogy ha emiatt lesz vége a barátságnak, azt is elfogadom. De szerencsére nem így lett! :)

Bocs, hogy így megnyújtottam, de remélem hasznos volt a hozzászólásom.

2018. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert a tv-ben ezt papolják egész nap, hogy a búzik milyen menők, attól még az utca embere hányni fog tőletek hollandiában is.
2018. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért írtam, hogy lepontozzatok, én csak az igazat írtam rólatok.
2018. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Miért hányna "az átlagos" ember ettől?


Igen, valóban. Vanmak homofóbok. De a homofóbia betegség.

2018. febr. 8. 16:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok menő, főleg nem ettől, és én is csak az igazat írtam.

#Az előtted válaszoló.

2018. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%
Szóval ha én nem fogadom el azt, ami a természet rendjével ellentétes, akkor én beteg leszek meg homofób?
2018. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ha nem fogadod el azt, ami a természet rendjével ellentétes akkor egy barlangban fogsz gyűjtögető-vadászó-halászó életmódot folytatni, kb 30-40 éves korodig majd az első betegségben meghalsz.



(Amúgy a homoszexualitás több száz fajnál megfigyelhető a természetben. Csak zárójeles megjegyzés.)


A tudomány mostani állási szerint a homofóbia párhuzamot mutat a pszichoszomatikus tünetek és az agresszív viselkedés, agresszióra való hajlam között.

2018. febr. 8. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!