Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Alterego vagy Garcons? Melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alterego vagy Garcons? Melyik a jobb szórakozóhely?

Figyelt kérdés

Egyikben sem voltam még.

25 éves meleg férfi vagyok.


Vidékről utazom fel és gondoltam kipróbálom.


Melyiket javasoljátok?

És ha személyes tapasztalatokat, érveket is írnátok megköszönném.


Köszi!



2018. febr. 14. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alter egy stabil meleg bár, Garcons egy 1-2 éves parti sorozat(?) melegeknek.
2018. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkor van Garcons amikor felmesz akkor egyértelműen az. Többen vannak és szerintem normálisabb hely mint az Alterego bar a krém mindenhol ott van :(
2018. febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Krééém? Az meg mi?



A Garcons helyileg az Ajtósi Dürer soron van, nem? Az nem egy szórakozóhely akkor?

2018. febr. 14. 23:49
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

A "krém" alatt azt értette szerintem, hogy van egy pár nem túl kellemes ember ezeken a helyeken(gondolom a túl erőszakos srácokra gondol akik azt hiszik, hogy melegbárba menni azt jelenti, hogy tapizást akarsz, még akkor is, ha úgy néznek ki mint egy bányarém).


Amúgy meg a Garcons-t sok helyen szokták tartani(pl. Toldi, Dürer, Tesla, stb.), emiatt partisorozat.

2018. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

Garcons/Vibe/Oops: "vándor" meleg bulik, kisebb-nagyobb rendszerességgel tartják őket, mindig más helyen. A facebook oldalaikon megtalálod, hogy aktuálisan hol lesz.

[link]

[link]

[link]

Ezek ilyen "lightosabb" meleg bulik. Sokszor ismert popslágerekkel, de mindig szokott lenni valamilyen tematika, hogy milyen zenék mennek 1-1 estén. Nagyon változó a minőségük, valamikor nagyon jól sikerül 1-1 buli valamikor meg kevésbé. Érdemes nézni a facebook eseményt, hogy hányan jeleznek vissza, hogy mennek rá. A legtöbbre amúgy éjfél után/körül érdemes menni, mert akkor van már "élet". 20 éves korosztály körében szerintem amúgy ezek a legfelkapottabbak mostanában.


Omoh: Szintén "vándor" meleg buli. Változik, hogy hol szokták tartani. Itt csak techno szokott menni. Kicsit ilyen "berlini meleg buli" mintára próbálják meg rendezni.

[link]


Alterego: állandó meleg szórakozóhely. Sokan elég negatív véleménnyel vannak róla, nem feltétlenül alaptalanul. Talán azért, mert ide gyakorlatilag "mindenki" megy. A fentebb lévők alapból drágább helyeken szoktak lenni, tehát ez már egy szűrő (3 deci rosé pl. 1200~). Nyilván akinek az a lényeg, hogy jól berúgjon meg találjon valakit aki meg... az elsősorban ide fog menni. Én egyszer voltam, akkor kellemesen csalódtam, mert előtte nagyon lehúzták.



Én ha vidékről először jönnék fel és meleg buliba akarnék menni ezek közül szerintem az Alteregoba mennék. Az egy elég tipikus meg ismert hely, eléggé jelképes így Budapesten meg szerintem Magyarországon.


Meg persze még van egy halom másik hely is, csak ott még nem jártam, szóval nem nagyon tudok véleményt írni. :)

2018. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!