Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés nektek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés nektek?

Figyelt kérdés

Passzívként mikor benned vannak Illetve h bírtok úgy ellazulni h ne szoríts rá az elején?

Köszi előre is a normális válaszokat, úgy érzem engem az jobban vonzana xD 19/egy szűz srác



2018. febr. 18. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az aktus folyamán ellazulsz magadtól előjáték izgalom stb.... De ha érdekel nekem az elsőnél nem sok rákészülés volt....volt egy kis kölcsönös szopás kis pia dumálás aztán tegyünk vele egy próbát? Persze nyomjuk:D És hát pazar volt na:D
2018. febr. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszoló vagyok,azt még nem említettem hogy ha izgat a passzív téma az első igazi aktus előtt jópárszor kipróbálhatnád mennyi örömet tudsz okozni egyedül magadnak íj módon segédeszközökkel vagy nélküle de jó ha nem csak úgy belepottyansz egyből a mélyvízbe egy éles bevetéssel... bár megvan annak is a varázsa meg kell hagyni..:D
2018. febr. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Finom erzes:) en imadom ezert is elvezem ha dugnak.. A legjobb mikor beleulok az ngyon fincsi jo melyen bemegy.. Imadom, kitolt feszit nagyon jo :)


Nem szoritok ra ellazulok es akkor csak ki be jar. De van kukon tagitom amugy be sem menne.. Igy meg jol bemegy kicsit csak hordon szex elott es akkor mar az eleje is nagyon jo es nem faj

2018. febr. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első nagyon furcsa volt másik sráccal, elötte csak csajokkal voltam, furcsa volt a vessző másik végén lenni. Én akkor amit belémtoltak nagyon nagynak éreztem, pedig nem volt akkora, később kiderült, de csak megszokás kérdése. Nehéz bármihez hasonlítani azt az érzést amikor a másik srác szerszáma megremeg és beléd lövi a tárat
2018. febr. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első alkalommal, amikor megdugott egy másik srác, az elején kicsit feszült voltam, de hamar elmúlott, ahogy megéreztem, a farkát a bejáratnál. Talán egy perc se kellett, hogy betolja tövig, amit nagyon élveztem. Akkor szorítottam rá egy kicsit, amikor éreztem, hogy elélvezés előtt megremegett. Nagyon jó volt.
2018. febr. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nagyon fájt! Abba is hagytuk. Csak szopás volt. Azóta sem engedtem senkinek, most elvagyok a csajommal.

38f/bi

2018. febr. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
En csak szopok de azt lelkesen es kitartoan ha epp van kit :D
2018. febr. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
99%
Én viszonylag könnyen tágulok, így már az elsőt is nagyon élveztem. Szerintem tágítsd magad és akkor biztosan nem lesz gond.
2018. febr. 18. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem tágítattam magam. Az első alkalomra megtaláltam álmaim pasiját és elhatároztam ő lesz az első. Előszőr nagyon féltem. Mondtam neki hogy ő lesz az első. Nagyon figyelt rám. Első két percben egy kicsit fájt és fura érzésem volt, de hamar ellazultam. Utána nagyon jó volt. Közben életem egyik legnagyom élvezésem volt. Annyira jól sikerült, hogy most már én kívánom, hogy dugjanak meg.
2018. febr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!