Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, szerintetek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, szerintetek van összefüggés a testmagasság és a pénisz mérete között?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy magasabb fiúnak nagyobb a pénisze, és fordítva.

2018. febr. 18. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nincs, olyan van hogy ugyan az a pénisz egy kisebb emberen nagyobbnak hat mint egy nagyobb szélesebb emberen viszont a számok a mérvadóak ha méretről van szó.
2018. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés. Voltam már kis péniszű magassal és voltam nagy péniszű alacsonnyal.
2018. febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok meleg fiú, csak keveset foglalkoztam biometriával (biológiai adatok statisztikai leírása és értékelése). Elvben nyilván van, hiszen az emberi test méretarányos és szembetűnő aránytalanság esetén szinte mindig kimutatható valamilyen "kóros" megnyilvánulás. Csak éppen a biológiai variabilitás (változékonyság) miatt olyan nagy az adatok szóródása, hogy emiatt a matematikai statisztika törvényszerűségeivel határozott és egyértelmű összefüggés nem mutatható ki.
2018. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem semmi

Voltam már 186 cm magas sráccal 13 cm pénisze volt mereven

De voltam 153 cm 18 as farokkal

De mindkettővel jó volt

2018. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg független a két dolog egymástól, ahogy a lábfej, vagy az ujjak hossza is. Egy-egy embernél nagy eltérések lehetnek, de azért nagy mennyiségű ember esetében valószínűleg kimutatható lenne valami összefüggés. Ehhez kéne egy kis statisztika, ha ezt most itt sokan megválaszolnák (nem 4-5, hanem 40-50 ember) már látszana valami összefüggés. Egy a probléma, itt mindenki hazudik, mint a vízfolyás. Bárhol a világban végeztek hivatalos mérést, mindjárt ilyen 12-13-14-es méretek vannak, itt meg ugye önbevallás alapján minden kisiskolás 18-20 centissel mászkál...
2018. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%

magas pasiknak azért általában nagyobb van a lábuk között

nekem ez a tapasztalat

2018. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Egyáltalán nincs semmi összefüggés a kettő között.
2018. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. De magas is vagyok és nagy is
2018. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs! 196 vagyok jó mérettel, a tesóm magasabb és átlagos méretű
2018. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!