Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első szexnél mennyire jellemző?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexnél mennyire jellemző?

Figyelt kérdés
Hogy a passzív nem bírja pl. fájdalom miatt amíg az aktív elélvez és félbeszakítja a szexet. Itt mindig azt olvasom mennyire jó volt már az első, de mi van ha mégse?

2018. febr. 19. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Nekem mondjuk szex közben nem fájt egyáltalán...viszont másnap eléggé 18/F
2018. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Előfordul olyan, hogy elsőre nem bírja a passzív, de sok síkosítóval, előjátékkal, óvatos tágítgatással nem szokott gond lenni, nekem is ment elsőre.
2018. febr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lacás1976 ***** válasza:
85%
Amikor elöször akartam megdugatni magam be se tudtam fogadni a kukit. Ez is gyakorlat kérdése. Azt a farkat ma már szinte meg se érezném :)
2018. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Uni vagyok, nem régiben volt egyéjszakás kalandom, ahol a srácnak én voltam az első. Ő passzív volt de kb a felénél abba kellet hagynom mivel már nagyon fájt neki, már sírt. Pedig nagyon óvatos voltam és szép lassan tágítottam ki. Vannak akinek nem megy teljesen jól az első de ha oda figyel a partner akkor inkább nem erőlteti csak anyira amedig jó vagy bírja a passzív fél.
2018. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!