Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire jellemzö rátok meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemzö rátok meleg srácok hogy valakinek a szüzességét komoly kapcsolatba veszitek el?

Figyelt kérdés

2017. okt. 5. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Sz semennyire.

De sokan törekednek komoly kapcsolatra, mély érzelmekre, szerelemre.

2017. okt. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Én ilyet kb még sosem láttam.


Egy embert ismerek, aki egy csapattársával veszítette el és ők összejártak 2 évig, de ott sem volt igazán szerelem, komoly kapcsolat volt, egyszerűen csak összejártak dugni. (Viszont az legalább sokáig tartott.)


Ezen kívül szinte mindig azt látom, hogy valaki kipróbálja először alkalmiban 16-20 évesen és ennyi, így veszíti el. Több tucat ember közül, akiket ismertem az évek alatt, szerintem egyet sem tudok mondani, aki kapcsolatban volt és úgy szexelt először.

2017. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Én 8 hónapos kapcsolatban vesztettem el.
2017. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Én kapcsolatban veszítettem el,szerelmes voltam a fiúba. 1,5 évig együtt is voltunk.Most is lassan 2 éves kapcsolatban vagyok,ez a második és a mostani barátom a 2.fiú,akivel lefeküdtem.

20/F

2017. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Én is kapcsolatban vesztettem el, szerelmesek is voltunk – vagy legalábbis valami olyasmi :D
2017. okt. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!