Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A planet romeon, szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A planet romeon, szinte minden nap fel regisztarl egy transz es le is torli magat. Az ilyen mit erez? :D

Figyelt kérdés
a legtobb amit ki birt vagy 3 nap volt...
2018. febr. 23. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az van vele amit én is csináltam néha.

Hogy amikor újra regisztrál akkor általában sokan rá néznek. És ezért próbál így több emberrel ismerkedni. hátha talál valakit aki érdekli őt.

2018. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A planeten nincs egy helyes pasi, kár is felmenni.
2018. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár rég voltam. De ezt azért nem mondanám. Vannak szexi, cuki pasik. Csak az szokott a baj lenni hogy messze vannak vagy csak dugni akarnak. Vagy egyszerűen csak nem vagytok szimpatikusak egymásnak(szerep,test alkat,szokások stb.)
2018. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
en minden pasit helyesnek tartok! barkivel szoba allok...nekem a homoszexualitas egy uj dimenzio :D
2018. febr. 23. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt szoktam csinálni.. 2 okom van.


1. Megnézem regisztrált-e fel valami értelmes lény akivel érdemes beszélgetni. Mivel kisvárosban lakom felesleges folyamatosan fennt lenni a kutya se ír kb...


2. Ha új vagy többen megnéznek így nagyobb eséllyel botlasz bele valakibe aki esetleg érswkwl vagy akit Te érdekelsz.


25/f

2018. febr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de itt az a fura,hogy szexhirdetest tett fel a transzi csaj.(Nem megbizhato ha napokra eltunik,es letorli magat)
2018. febr. 24. 06:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan az van mint a sima randizásnál. Amikor újra regisztrált akkor többen nézik meg az új profilokat.
2018. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!