Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk randiznátok transznemű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk randiznátok transznemű sráccal? (ftm)

Figyelt kérdés
Lásd: Olyan emberek akik úgy érzik a másik nemhez tartoznak, nem ahhoz amelyikbe születtek.

2017. júl. 1. 05:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
igen
2017. júl. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
nem
2017. júl. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Ramone ***** válasza:
86%
Nem
2017. júl. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Igen, persze 21/F :D
2017. júl. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%

Hát ők is egy külön kissebség a homoszexuális világban, mint a dagik, vagy Sado mazo kedvelők. Van egy külön réteg aki őket kedveli, és őket keresi.


Pl ebben az esetben, egy meleg fiu, aki a pasis pasikra gerjed az biztos nem tudna úgy beindulni egy transzneműre, mint egy férfias bikára. :)

2017. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
9%
gondolom akkor úgy is viselkedne, mint egy nő szóval nem
2017. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
4%
Nem, mert ettől nem lesz puncija, mellei
2017. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen.:3
2017. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Annyira vicces, hogy a többségnek szemmel láthatóan fogalma sincs az egész transzneműségről. xD

Amúgy szerintem a transzsrácok (ftm) általában marha jó pasik lesznek az átalakulásuk után. Rengeteg ftm transzsrác fb videóját láttam és arcra nagyon bejönnek. Viszont nem hiszem, hogy képes lennék összejönni egy transzfiúval, mert nagyon hiányozna az, hogy legyen farka. :/

2017. júl. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

Én semmiképp. Azért vagyok meleg, mert fiúként a fiúkhoz vonzódom, s a "fiú" nálam nemcsak annyit jelent hogy van valami a lába közt, hanem hogy az egész testalkata, öltözködése, viselkedése stb, fiús legyen.


De persze vannak sokan, akiknek bejönnek az általad leírt emberek.

2017. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!