Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tetszik egy srác. Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác. Hogyan tudnám úgy kideríteni róla, hogy meleg-e, hogy nem coming outolok neki?

Figyelt kérdés

Kicsit zárkózott srác, de amúgy jóban vagyunk. Ha ez számít.


Sokan melegnek gondolják, ami persze, tudom: nem jelent semmit.

De... Mégis "szempont" lehet.


2018. febr. 28. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess el vele, majd valahogy tereld oda a témát és ha elfogadóan beszél róla, akkor meg csak nem hajt el téged.

A másik opció a hajad túrása, bámulások, egymás körül való forgás, hogy aztán végül ne legyen semmi, mivel senki se tesz semmit az ügy érdekében...Bocsi, ha elfogultnak tűnik, de nekem ez a tapasztalatom. Előbb-utóbb csak rá kell jönnie, hogy tetszik neked.

Sok sikert, és mesélj! :D

21/F

2018. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2018. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Írsz róla pár dolgot? Csak, hogy legyen valami támpont, ami alapján tudunk javaslatokat tenni. Amúgy az, hogy melegnek gondolják, jelenthet valamit. Rólam is ezt hiszik sokan, de nyíltan senki nem tudja.
2018. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyenek sose melegek. Vagy ha igen az se biztos hogy tetszel neki
2018. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4


Ennek kb köze sincs a kérdéshez.

2018. márc. 2. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
és hány évesek vagytok?
2018. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Amúgy szerintem, ha jóban vagytok, közeledj felé, ahogy csak tudsz. Biztosítsd a támogatásodról, öleld át, amikor úgy alakul, például ha rossz passzban van.

Akár áthívhatod aludni is magadhoz, és óvatosan éreztetheted vele a dolgot. Öleld át hosszan, mondd, hogy aludjon veled. Ha nem ellenkezik, szerintem meg is van a válasz.

2018. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp éreztesd vele, hogy fontos neked és szereted! Ha érzi és vevő rád, úgyis viszonozni fogja.
2018. márc. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!