Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan meleg srác aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan meleg srác aki régebben sokat szexelt férfiakkal de felhagyott a meleg életvitelével?

Figyelt kérdés

2018. jan. 20. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez valami vicc?
2018. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

#1 Nem.

Vannak olyan keresztények,akik "felhagytak" homoszexualitásukkal,és ebben Isten segített nekik (valahol láttam ilyesmit).

2018. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Isten? Hogyan? Meséld el 😁
2018. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

ma 20:35

Ebben a kategóriában nincs szükség vallásos népbutításra. Ne itt gyere ilyen f**zságokkal.

2018. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Vannak olyan emberek, akik megtagadták magukat, hogy a "keresztények" (na nem az igazi keresztényeket értem, hanem a bigottakat) boldogok legyenek és eleget tegyenek ezeknek az embereknek az "Istenének".


Biztosan olyanok is vannak, akik kevésbé igénylik a szexet, vagy a párjuk kevésbé igényli, vagy esetleg jelen pillanatban nincs párjuk és egyéb kalandokra nem vevők.


Hogy itt vannak-e? Nem tudom.


Én például fiatal, szingli meleg srác vagyok, de a korábbiakban sem igazán szexeltem férfiakkal.

Várom az igazit. Ellenben megtagadni nem fogom senki kedvéért. :)

2018. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez kb az a kategória, mint amikor a heteró férfi férfivel szexel. Az előző nem heteró, a meleg, ha nővel csinálja nem meleg, hanem mindkettő biszex. Hogy egy "klasszikust" idézzek, ne azt nézzétek mit mondok, hanem azt, amit csinálok.
2018. jan. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kovpet ***** válasza:
97%
# 2: Eltévedtél, ez nem az ezotéria.
2018. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Na most erre mit írjak?

Tiniként volt kalandom bőven, imádtam férfiakkal ágyba bújni.

Aztán betöltöttem kb a 20-at és azóta semmi, azaz 10 éve.

2018. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!