Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki hogyan valotta be barátaina...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan valotta be barátainak, családtagjainak, hogy meleg, biszex vagy leszbikus?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 09:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szóba került ilyesmi nem titkoltam, hogy bi vagyok. Na persze magamtól nem kötöm senki orrára, de ha a haverokkal beszélünk a szexről nem titkolom. F.
2018. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én sehogy
2018. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szépen lassan összemelegedtünk a párommal közös baráti körön belül. Mindenki látta, hogy valami megindult köztünk és mindenkinek természetes volt. Baráti körön kívüli barátnak pedig remegő kézzel... xD Egyre többet kèrdezgetett a fiúkról, ajánlott társkeresőt, mondta, hogy ne adjam fel... Akkor leültem mellé, belenéztem a szemébe és egy nagy sóhajtással kimondtam, hogy a lányok érdekelnek. Csak egy szülőm van, ő ránk nyitott szeretkezés közben. Ez 6 éve történt kereken. A lánnyal már nem vagyunk együtt, de a kedves szülőm azóta sem hiszi el, hogy nem érdekelnek a fiúk.
2018. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
értem :D én elmondtam nekik hogy biszex vagyok de eloszor nem hittek el, utana meg mar nem is akartak hallani felole, ez nyilt titok tudjak..de nem akarjak elhinni es elfogadni sem..es mar evek ota szoba sem kerul ez a tema xd :D
2018. márc. 1. 12:41
 5/13 A kérdező kommentje:
a barataim viszont elfogadoak voltak, sot elso perctol mellettem alltak :) xd
2018. márc. 1. 12:43
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak remegő hangon mondtam el, amikor arról beszélt, hogy bárkit elfogadna a páromnak.

Jól reagált. Azt mondta, hogy sejtette, és maximálisan támogat, DE vigyázzak magamra.


A barátaimnak?

Adta magát mindig a helyzet. Leginkább rákérdeztek, de volt, hogy más coming outolt és én is "becsatlakoztam".

Eddig mindenki elég jól fogadta, még olyan is, akitől nem vártam volna ezt. :)


Szerintem amúgy elég egyértelmű volt előtte is, sőt általánosban gyakran piszkáltak is miatta, hogy biztos meleg vagyok, de most szerencsére egy érettebb és elfogadóbb környezetben vagyok.


/Egy meleg srác.

2018. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Meleg vagyok nem bi.

A szüleim sejtették.

Jól reagáltak rá, mert már csak azt várták mikor mondom el, ez 17 évesen megtörtént.

Addigra már nem voltam szűz, ezt is sejtették.

Azóta is férfiakkal van kapcsolatom, illetve csak eggyel.

2018. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám soha nem tudta meg, hogy bi vagyok. Az első feleségem sejtette, majd meg is tudta, amikor a több évtizedes barátommal extrákat is vittünk a barátságba. Nem dicsekszek vele, de nem is csinálok titkot belőle.
2018. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
Sosem értettem miért kellene tudnia bárkinek is a szexuális identitásomról? Miért kell ezt mások orra alá dörgölni?
2018. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9


Meleg vagy?

2018. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!