Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegeknél mi az a fehér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegeknél mi az a fehér krémszerű dolog anális szex közben ami felgyülemlik és lehet látni a videókban?

Figyelt kérdés
Már többször is láttam és azt gondoltam talán a síkosító vagy amit rákennek hogy könnyebben bemenjen a szerszám, de egyszerűen nem tudom.
2018. márc. 7. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A síkosító. :)
2018. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű síkosító de lehet ondó is egyes esetekben.
2018. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Szexeltél te már valaha?? Akár előnedv is lehet.
2018. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen szexeltem már kedves utolsó, csak tudod én hetero lány vagyok:) a stílusod meg undorító

Bocs hogy nem tudom hogy a melegeknél hogy van ez de te meg inkább menj el egy kérdezős oldalról mielőtt felháborodsz hogy valaki használja

2018. márc. 8. 09:04
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Mi az, hogy a “stílusod undorító”?

😂

Beszéled te madzsar?

Igazából te buktál ki egy alapvetően jogos felvetésen, miután hogy elég tapasztlatlannak tűnsz egy ilyen kérdéssel.

Teljesen mindegy, hogy lány vagy, minimális tapasztalattal tudhatnád, hogy elég sok testnedvel jár a szex.

A melegeknél sincs semmi extra, ez nem űrtechnológia, ondó vagy sikosító, ennyi.

2018. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!