Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az idősebb aktív férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb aktív férfiak mennyire türelmesek a kezdő passzívakkal?

Figyelt kérdés

Szeretném elveszíteni a szüzességem és mindig az idősebb,érett férfiak vonzottak,főleg,hogy tapasztaltabbak is.

Nektek mi a tapasztalatotok velük?Olyan lenne az ideális,aki megtanít jól szopni és relatív fájdalommentesen bevezetne a keményebb anális szexbe.



2018. márc. 5. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi neked az idős, de én szívesen lennék az első.:)
2018. márc. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha én most azt írom, hogy nagyon türelmesek, aztán kifogsz egy olyan fazont, aki úgy meghúz, hogy végigsírod az egészet, azzal mennyire vagy kisegítve?


Vannak türelmes emberek. Sőt, szerintem a többség az. Viszont -gondolom- nem az a terved, hogy az egész világ átmenjen rajtad, így az átlag helyett fontosabb a konkrét egyén, akivel összehozod.


Tanácsként ehhez annyit mondanék, hogy ne aktív srácot keress. Volt ismerősöm, akivel sokat beszéltünk arról, hogy mit hagyok ki, mert a passzív szerep milyen jó. Egy ilyen versatile srác többet tudna segíteni.

2018. márc. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ftf1983 ***** válasza:
100%
Nem kor kérdése, hogy valaki mennyire türelmes és normális. Itt már többször leírtam, hogy több kezdő srácot dugtam már meg és egynek sem volt kellemetlen és élvezték. Erre a legjobb bizonyíték, hogy utána mind többször jött újra szexelni.
2018. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon szerencsés voltam ilyen szempontból,mert egy idősebb meleg társaság kedvence lehettem 13 éves koromtól,amíg el nem kerültem egy távolabbi középiskolába.
2018. márc. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Türelmem az lenne bőven, csak megfelelő fiatal partner nincs sajnos...
2018. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, szintén passzív és szintén az idősebb férfiak, annyi hogy én voltam már férfival de nem volt az igazi, viszont még szeretnék, de csak szex több nem
2018. márc. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Király Péter 1 ***** válasza:
100%
Én is vágyom érett férfiakra, érdekel mennyire tudnak többet, hogyan csinálják. Ki akarom próbálni velük, vigyenek bele dolgokba, várom rám írjanak.
2018. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 40/bi vagyok, helyes, vékony vagy sportos srácokat szívesen szopok, szopatok, dugok. 😉 Írjatok! 😉
2018. márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!