Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok ha legjobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok ha legjobban arra vágyom hogy valakivel közösen verjem?

Figyelt kérdés

2018. márc. 13. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalább biszex
2018. márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem inkább csak kíváncsi. Ha utána még kíváncsibb leszel, és aztán an(n)ál is kíváncsibb, az már elgondolkodtatóbb. De erre még nem mondanám, hogy meleg vagy. És miért nem próbálod ki, ha ennyire vágysz rá?
2018. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biszex fixen, ha nem is meleg. De gyanus.
2018. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagy az, hetero srácoknál is gyakori dolog. Haverjaim, osztálytársaim is csinálták, mégsem lett egyik sem meleg vagy biszex!
2018. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Meleg Patrik László ***** válasza:
85%
Nem vagy meleg,csak kíváncsi.Aztán ha több történik köztetek,az sem baj.Az életet élvezni kell addig,még lehet.
2018. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akit izgat mas farka, az nem hetero.
2018. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Engem is nagyon izgat ez a dolog, sőt az is, hogy kiverjem másét. De szerintem csak fejben. Élőben szerintem nem hiszem, hogy meg tudnám tenni :D
2018. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Én nem gondolom, hogy meleg vagy. Volta megy sráccal, akinek bejött az, ha valaki izmos, ennyi, több nem is izgatta. Csókolóztunk, mert szerinte jól csókolok, és mi tagadás ő is, de ezen, na meg a tapin kívül, amit szeretett volna nem is volt semmi, csajai voltak, és lesznek, amikor ez történt akkor meg kettő csajt fűzött még. Nem hiszem, hogy attól, hogy ki szeretnéd verni másét meleg lennél, az nem itt kezdődik, amit érzel, az csak egy erősebb kíváncsiság, amit szerintem az táplál, hogy az itthoni kultúrában nem divat/tabu férfinak férfihoz érni a kézfogáson kívül. Aztán lehet, hogy ez fajult nálad egyfajta szexuális feszültségbe. De én csak hobbi pszichológus vagyok, hinni nem kell nekem :D


23 mfa

2018. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!