Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Titeket vonz egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket vonz egy meleg orgia? Volt már valakinek ilyenben része?

Figyelt kérdés

2018. márc. 25. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Én csak hármasban voltam. Nagyon jó volt.
2018. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Vonzani annyira nem vonz, egyszer osztálykiránduláson csináltunk ezt-azt 5-en srácok, de ha arról lenne szó újra bevállalnám
2018. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Szívesen 3-as vagy 4-eseznék
2018. márc. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is szívesen lennék egyszerre több sráccal, persze csak olyanokkal, akik korombeliek és tetszenek. Mehetne minden oda-vissza.


31/F

2018. márc. 25. 23:58
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Ilyenben én is benne lennék. Zempléniek írhatnak! :)
2018. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Benne lennék.
2018. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Én is szívesen benne lennék egy ilyen buliba(de csak passzív ként).

Sőt olyan bulit is bevállalnék ahol csak én vagyok full passzív és kb5-10 nagy darab/idősebb pasi használna engem (Lehetnek izmosak,ducik,kövérek csak a hasonló alkatu srácokat nem kedvelem.(vékony vagyok)). Persze egymással is játszhatnának de én lennék a "fő"szereplő.


23/F/P/Borsodból.

2018. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thillmin ***** válasza:
100%

Addig stimmel, hogy a fiúk érdekelnek, de szívesebben vagyok kettesben azzal, akiről tudom, hogy tetszek neki, és teljesen rám figyel. Mondjuk ha akadna egy jó alkalom, hogy kipróbáljam ezt az orgia dolgot, hát, nem tiltakoznék! Pl. egy keményvonalas (hardcore) éjszakai meleg bárban, ahol jó sokan vannak, mindenki pucér, és tilos félrevonulni!


UI.: Azok akik azt írták, hogy már próbálták, írjatok részleteket is! Kíváncsi vagyok!

2018. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Én vonatozni akarok hogy dugok egy srácot és engem is dugnak :)
2018. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!