Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges, hogy a homofób...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a homofób kollégám szándékosan utáltatta meg magát velem, mert attól félt, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Addig szekált mindig valami aprósággal, hogy totál megutáltam, és azóta kvázi békén hagy. Bennem meg komolyan felmerült, hogy direkt csinálta, mert félt, hogy tetszik nekem. A főnököm meg nem érti, hogy miért utáljuk egymást, és szeretne minket összebarátkoztatni, hogy egy csapatként tudjunk dolgozni. Elég szerencsétlen egy helyzet...

2018. márc. 26. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, vszeg direkt vadított el magától
2018. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát de miért nem gondolt arra, hogy ahhoz, hogy egy csapatként össze tudjunk dolgozni, ahhoz ez nem épp a legmegfelelőbb megoldás?
2018. márc. 27. 20:02
 3/5 Ramone ***** válasza:
6%
Vagy csak utálja a B*ikat és csak így tudta elérni hogy ne zaklasd a beteges hajlamaiddal ... (Érthető az ő helyzete is)
2018. márc. 30. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyi szexről az a véleményem, hogy "házi nyúlra nem vadászunk"! Főleg nem, ha ez a munkatársi kapcsolat és a közös munka rovására megy.

Nem írtad, hogy a kollégád felé adtál-e jeleket, hogy tetszik neked, ahogy az se tiszta, hogy miképp derült ki, hogy te meleg vagy. A szexuális beállítottságom a legnagyobb titok a munkahelyemen. Ezután az segítene, hogy leülsz a kollégáddal és a főnököddel megbeszélni ezt a helyzetet.

2018. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves Ramone! Ha nem lett volna egyértelmű, nekem ő 1 percig sem volt az esetem, szóval nem akartam tőle semmit, csak normális kollegiális viszonyt. De hát ugye ez se lett meg, mert ő nem hagyta. Amúgy meg nem tudom, hogy honnan jött rá, szerintem csak szimplán megérezte. Ennyi.
2018. márc. 30. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!