Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért csinálja ezt néhány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt néhány meleg férfi?

Figyelt kérdés

Semmi bajom nincs a melegekkel, de nem tudom megérteni, hogy miért jó az, ha meleg létükre összehazasodnak egy nővel. Tudtommal már nem a középkórban élünk. Nem gondolnak bele, hogy ezzel mennyire átb-sszák a saját feleségüket? Hazudnak neki, megcsalják, elveszik tőlük a lehetőséget, hogy olyan férfivel legyenek aki tényleg szereti őket. Ezek az emberek ennyire nem nézik emberszámba a nőket? Értem én, hogy vannak akiknek annyira balf-sz család jutott, hogy kitagadnák azért mert meleg, de tényleg ez a legjobb megoldás?

19/F



2018. márc. 29. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Létezik ilyen? Ez új
2018. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomószor alapvetően nem arról van szó, hogy a nő tényleg csak egy "álca", hanem sokszor arról van szó, hogy az adott személy egyszerűen képtelen elfogadni, hogy meleg és ezért megoldásnak látja, hogy összejön egy ellenkező neművel, hogy "hátha megváltozik".


Nyilván nem fog, de hogy is mondjam: ez is a homofóbia hibája...

2018. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4%

1-es, nincs ilyen, csak a filmekbe. Egy meleg undorodik a nőtöl, és ugyebár egy nővel foglalkozni kell szexuálisan is, a házasság előtt is.


A kérdező csak egy frusztrált, depis recskabajnok aki nem talál magának párt.

2018. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez a társadalomnak köszönhető. Ha elfogadnák a homoszexualitást, nem kellene egy melegnek összeházasodni egy nővel, csak azért, hogy ne nézzék ki.
2018. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan nincs tapasztalatom. Biztos vannak ilyen esetek, mert az életben bármi megtörténhet, meg már olvastam én is róla. Azonban szerintem a biszexeknél ez sokkal gyakoribb lehet. Talán olyan biszexek, akik konzervatív neveltetést kapnak, illetve valamilyen oknál fogva elnyomják a "meleg" hajlamukat. Ekkor tudják választani a nősülést, amiért félig hajlanak is. A vágya kb. középkorban kibukik és legrosszabb esetben megcsalja a feleségét.
2018. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4%
Aki meleg, azon tuti latszik a házasság elott is, hagyjuk ezt a "férfias meleg" dolgot, ilyen csak a mesékben van (tapasztalat). A no is érzi, ha nem kívánja a pasi, ha mas jel nincs is.
2018. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Melegként mondom hogy teljesen igazad van. Egy nő sem érdemelné azt hogy olyan férfi legyen mellette aki másra vágyik.
2018. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy házaspárt, ahol a férfi meleg, a nő leszbi. A társadalom felé élték a "normális házaspár" életet, közben mindegyiknek szeretője volt a saját neméből. Ezt csinálták évtizedeken keresztül. Már elváltak, és mindketten a szeretőjükkel élnek.

És csak a családi, társadalmi, vallási elvárásoknak feleltek meg, úgy, hogy gyerekük nem született, valami női bajjal indokolva.

2018. márc. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Hallottál már a levendula-házasságról?Az előttem álló kefejtette,hogy mit jelent,kölcsönös megegyezés alapján,kölcsönös szimbiózis,nincs sem átb-aszás,se hazugság,se megcsalás. Olyan esetet is ismerek,ahol heteroszexuális nő azért házasodott meleg férfivel,mert nem volt monogám természetű,viszont a nyugodt házasságra,a biztos férjre vágyott.Így hozzáment egy meleg férfihez és nyitott kapcsolatban éltek,mindketten férfiszeretőket tartottak,közben kertes házat,autót vettek,élték és élik mai is a boldog házaspárok életét. Aztán vannak olyan nők akik a házasság megmentése,a gyerekek stb.miatt szemet hunynak a férfjük kalandjai felett, amìg otthon mintaapák és férjek megengedik nekik,hogy házasságon kívül éljék ki a vágyaikat. Sőt,olyan nők is vannak,akiket izgat 2 férfi együtt,ezért hogy a férj kalandajinak aktív vagy passzív résztvevői lehessenek,házasság keretében alibit nyújtanak nekik a külvilág felé...


Szóval amint látod nagyon-nagyon ritka a hazugság,megcsalás,átb-szás, gyakoribb,hogy egyezséget kötnek.Az jogos,hogy a nők megérdemlik hogy olyan párjuk legyen aki igazán szereti őket,de a meleg férfiak eleve ritkán vagy sosem olyan nőkkel kezdenek,akik nagy rózsszín szerelemre vágynak, nincs is belőle hasznuk,mivel egyrészt hazudni kell és birkózni a lekiismerettel,másrészt legyűrni az ellenérzéseiket és nővel lefeküdni,harmadrészt pedig ha lebuknak a feleségük előtt 1.ugrik az alibi, 2.lelepleződnek a külvilág felé,és ezt a kockázatot ritkán vállalják,hiszen épp az a cél hogy rejtve maradjanak..


Szóval mindenképp könnyebb és hasznosabb nekik megegyezést keresni arra nyitott nőkkel (bizony,nem minden nő egyforma) és kölcsönös segítséget nyújtani egymásnak. Te még csak 19 vagy, lehet nem tudod elképzelni,de vannak olyan nők,akiknek fontosabb a puszta szerelemnél a biztos pont,nyugalom,elnézett kalandok balhék nélkül,az önállóság,vagy bármi. Van amikor eljön egy nő életében egy olyan időszak amikor az érzelmek helyett a racionalitást teszi előre.Arról nem is beszélve hogy heteró férfi is hazudhat, megcsalhat,elhagyhat. Sőt,sokan épp az ilyen rossz tapasztalataik miatt többre tartják a nagy ìgeret meg az így szeretlek,úgy szeretlek helyett,éppen azt hogy egy meleg férfi nem veri át őket,nem hazudja hogy csak ő van,miközben félre jár,hanem tiszta lappal játszik.


Vagyis emberszámba veszik a nőket,annyira hogy még segítenek is nekik. Amelett hogy a kölcsönösen megegyeznek a szabályokról,általában jól megértik egymást,társak és bizalmasok az ilyen párok, persze az ágyon kívül. Szerintem én is belemennék egy ilyen házasságba,mivel nem akarok senkinek elköteleződni, de jó lenne ha a környezetem nem piszkálna hogy miért nem megyek már férjhez. Éppen azért nem akarok mert tapasztalom,hogy a heteró férfiak is kihasználhatnak és hazudhatnak,nincs garancia az ő hűségükre sem.Hülyeségnek tartom a házasságot,de egy levendula házasságba belemennék,mivel ott csak a házasság előnyeit élvezhetem,a hátrányait nem kell.


Összefoglalva: Te csak ne féltsd a nőket, tudják mit csinálnak és ne ítéld hazugnak,csalónak a meleg férdiakat,hiszen nem látsz bele minden kapcsolatba.


29/N

2018. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Azért a levendula-házasságok száma még mindig kevesebb, mint azoké a férfiaké akik kettős életet élnek a melegségük miatt.
2018. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!