Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogy tudtátok elfogadni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy tudtátok elfogadni, hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem volt könnyű,még ma is lelkiismeret furdalásom van.
2018. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem volt olyan nagy problémám ezzel. Viszonylag hamar "rájöttem".

Aztán lett egy ismerősöm, akivel tudtam erről beszélni. Ő sokat segített.

2018. ápr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mérlegeltem. Végig gondoltam, hogy milyen jövő vár rám, ha hazudok magamnak. Beláttam, hogy attól, ha elfogadom ami vagyok, még nem jelenik meg egy "fag" felirat a homolokon, nem fogja hirtelen minden ismerősöm tudni és nem varázsolódik rám nőies ruha és kezdek úgy járni, mint egy "díva". Nem jön könnyen, de ha nem akarsz félelemben élni (jaj, mit hazudjak, ha ez vagy az megtudja), akkor kénytelen leszel egyszer meglépni.


Más kérdés, hogy miután elfogadtam magam, rájöttem, hogy nem teljesen meleg vagyok, de ez nem ide tartozik.

2018. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Mit kell ezen elfogadni? Meleg vagyok, és kész. Semmi különöset nem látok ebben. Van jobb dolgom is, minthogy ezen vívódjak magamban. Engem nem zavar, a többi ember véleménye pedig nem érdekel. Maximum, ha csúnyán néznek rám, akkor dobok nekik egy puszit.
2018. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok évig tartott, mire sikerült elfogadnom, hogy más vagyok, mint amit a családom várt tőlem. Azóta, hogy elfogadtam magam, nem érzem azt a lelkiismertefurdalást, ami addig volt, hogy lehet, de talán mégse.
2018. ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nehéz volt kb 2 évig szenvettem vele de volt egy barátom akinek felválaltam és az sokat segített . Ma már azt is mondhatjuk hogy egészen szeretek meleg lenni
2018. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!